The Crew 2’nin PC Çıkışı Sorunlu Oldu

Crew 2 Steam oyuncularının başını epey ağrıttı!

Ubisoft bir süredir açık dünya multiplayer odaklı yarış oyunu The Crew 2 üzerinde çalışıyordu. İlk oyunun beğenilmesi üzerine ikinci oyun gelirken, bu sefer yapıma çok daha fazla araç seçeneği eklendi. Örneğin artık The Crew 2’de sadece arabalar yok, uçak ve tekne gibi farklı araçlar da var. Oyun aynı zamanda PC’ye de çıktı fakat işler beklendiği gibi gitmedi.

the crew 2 pc cikisi sorunlu oldu 1

Ubisoft’un açık dünya yarış oyunu bugün çıkış yaparken, oyunu Steam üzerinde satın alan kullanıcılar şok oldu ve ciddi problemler yaşadılar. Bilindiği gibi Ubisoft kendi ürettiği oyunları yine kendi platformu olan uPlay Store üzerinde de satıyor. Örneğin Rainbow Six Siege bunlardan bir tanesi. Aynı durum The Crew 2 için de geçerli ve Steam ile Ubisoft’un uPlay platformu birbiriyle çakıştı.

The Crew 2 Başlangıç Rehberi

Steam üzerinden oyunu satın alan kullanıcılar The Crew 2’ye erişemezken oyuna girmeye çalıştıklarına karşılarına hata mesajları çıktı. Oyunculardan uPlay aktivasyon anahtarı istenirken, haliyle bu da kimsede yoktu çünkü oyunu Steam’de satın almışlardı. Pek çok kişi henüz oyuna giriş dahi yapamadan sinirlenip iade ederken, Ubisoft ve Steam’in bu konuda ne yapacağı ise merak konusu oldu.

The Crew 2 incelememizi buradan okuyabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol