The Crew 2’nin Kapalı Beta Tarihi Duyuruldu!

The Crew 2, 31 Mayıs'ta Kapalı Beta'ya çıkıyor.

29 Haziran’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak olan The Crew 2, bu ay sonunda Kapalı Beta olarak oyuncuların karşısına çıkacak.

The Crew 2’nin Kapalı Beta Tarihi Duyuruldu 2

Yarış severler tarafından sabırsızlıkla beklenen yapım konsol ve bilgisayar platformunda eşsiz grafiklere ve zengin içeriklere sahip olacak. The Crew serisinin ikincisi olarak karşımıza çıkış yapmaya hazırlanan yapım, 31 Mayıs ve 4 Haziran tarihleri arasında ücretsiz Kapalı Beta olarak oyunculara sunulacak. Kapalı beta da oyuncuları sınırlı bir içerik beklerken, oyunun tam sürümünde bizlere çok geniş bir araba garajı sunulacak.

Ivory Tower tarafından geliştirilen yapım, Ubisoft imzası ile PlayStation 4, Xbox One ve PC platformuna çıkış yapacak. Yarış oyunlarına farklı bir açıdan bakacak olan bu yapımda, adrenaline fazlasıyla doyacak ve sürükleyici bir yarı dünyasına adım atacağız. Kapalı betaya dahil olmak isteyen oyuncular beraberinde üç arkadaşını da davet edebilir ve keyif dolu dakikalara arkadaşlarını da dahil edebilirler. Eşsiz grafikler ile gerçek bir yarış atmosferine gireceğimiz oyunda, bizleri birbirinden ünlü markaların çeşitli araç modelleri bekliyor.

The Crew 2’nin Kapalı Beta Tarihi Duyuruldu 3

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol