The Crew 2’yi 21 Kasım’a Kadar Ücretsiz Oynayabilirsiniz

Ubisoft, yarış oyunu The Crew 2'nin bu hafta sonu ücretsiz oynanabileceğini duyurdu ve zaten oyuncusu olanlar için etkinlikle ilgili detaylar verdi.

Ivory Tower tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan The Crew 2, arabalardan teknelere ve uçaklara kadar çeşitli araçlarla yarışmanın keyfini çıkarmanızı sağlayan bir yapım.

Oyun aynı zamanda Ubisoft’un oyuncuların çevrimiçi olarak birlikte deneyimlediği canlı hizmet video oyunlarından bir tanesi.

Ubisoft yakın tarihli bir gönderide, The Crew 2’nin bu hafta 18 Kasım – 21 Kasım tarihleri arasında oyuncular için ücretsiz oynanacağını duyurdu. Bu süre zarfında, oyunun düzenli olarak sunduğu her şeyi deneyimleyebileceksiniz.

Oyun; PlayStation, Xbox, Google Stadia, Steam, Ubisoft Connect ve Epic Games Store’da ücretsiz olacak.

The Crew 2

The Crew 2; 21 Kasım’a Kadar Ücretsiz

Gönderi ayrıca oyunculara The Crew2’nin bu hafta sonu ücretsiz olarak oynamanın özellikleri hakkında bazı önemli bilgiler de sağladı. Gönderiye göre, ücretsiz hafta sonu etkinliği tüm Xbox Live Gold, Xbox Game Pass Ultimate üyeleri ve tüm PlayStation Plus üyeleri tarafından kullanılabilecek ancak seçtikleri platforma ve bölgeye bağlı olarak oyuncuların katılımına bazı kısıtlamalar uygulanabileceğini de belirtildi.

Stadia sahipleri, Stadia Pro’ya aktif bir abonelikleri olduğu sürece ücretsiz hafta sonu etkinliğine erişebilecek. The Crew 2’nin Stadia Mağazasındaki ayrıntılar sayfasına gidebilirsiniz ve “Ücretsiz Oyna” seçeneğini seçebilirsiniz.

Ücretsiz hafta sonu etkinliği için, en son The Crew 2 Sezon 4 Bölüm 1: The Contractor dahil olmak üzere oyundaki tüm normal içeriğe erişebileceksiniz. Tüm haritaya erişebileceksiniz ve The Crew 2’deki tüm araçlarla tüm etkinliklerin keyfini çıkarabileceksiniz.

Gönderi, herhangi bir oyuncunun önceki bir test aşamasında veya ücretsiz hafta sonu etkinliğinde The Crew 2 oynamışsa, o zaman “tüm yeni içeriğe” erişebilecek. Yani oyuna önceki güncellemeler ile eklenen tüm yeni özellikleri veya oyun modlarını deneyebileceksiniz.

Tabii ki oyuncular ücretsiz hafta sonu etkinliğinde arkadaşlarıyla ve herhangi bir lansman platformunda oyuna zaten sahip olanlarla oynayabilecek. Oyuncular The Crew2’yi satın almayı seçerse, ilerlemeleri ve ücretsiz hafta sonu etkinliğindeki araçları ana oyuna aktarılacak. Ayrıca, oyuncuların kazandığı veya satın aldığı kullanılmamış Mürettebat Kredileri hesaplarında kalacak ve tam oyuna yükseltmeleri halinde erişilebilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol