Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Callisto Protocol Gamescom’da Yer Alacak

Yaklaşan korku oyunu The Callisto Protocol, bu yılki Gamescom'a Glen Schofield'dan bir görünümle birlikte yepyeni bir oyun deneyimi getirecek.

Başlangıçta The Game Awards 2020’de duyurulan The Callisto Protocol, bu yılın sonuna doğru piyasaya sürülmesi planlanan bir hayatta kalma-korku oyunu olacak. Dead Space geliştiricisi ve ortak yaratıcısı Glen Schofield tarafından yönetildiği için, ilk duyurulmasından bu yana oyun oldukça büyük ses getirdi.

The Callisto Protocol için Aralık ayı çıkış tarihi belirlenirken, Striking Distance Studios ekibinin oyun için biraz daha heyecan yaratması ve oyuncuların henüz görmediği şeyleri sergilemesi için birkaç ayı daha mevcut. Bu yılki Gamescom’da ev sahibi olan Geoff Keighley, korku oyununun bu ay etkinlikte oynanış videosu ile yer alacağını açıkladı.

The Callisto Protocol Gamescom’da Bulunacak

The Callisto Protocol

Keighley, oyunun etkinlikte yer alacağını Twitter hesabında duyurdu ve paylaşımlarında hayranların yaklaşan oyun etkinliklerinde neler bekleyebileceklerine dair ön izlemeleri sık sık paylaştı. Keighley’e göre, The Callisto Protocol Gamescom’da sadece yepyeni oynanış sergilemekle kalmayacak, aynı zamanda Glen Schofield da görünecek.

Schofield, Keighley’e sahnede canlı olarak katılacak, yani The Callisto Protocol 23 Ağustos’ta Gamescom Açılış Gecesi Canlı yayını sırasında gösterilecek. Geoff Keighley, oyunun en son oynanış görüntülerini abartma konusunda iyi bir iş çıkardı çünkü yeni demoda bir ön izleme gördüğünü ve bunun daha önce Summer’da gösterilen görüntülerin “bir adım ötesinde” olduğunu belirtti.

Callisto Protokolü 2 Aralık’ta PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X için çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.