Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Callisto Protocol Seri Olacak

Striking Distance, The Callisto Protocol için bir devam oyunu yaratmayı çok istediklerini ancak şu anda ilk oyunu hazırlamaya odaklandıklarını söyledi.

PCGamesN’e konuşan Striking Distance Studios’un baş yaratıcı sorumlusu Chris StoneStriking Distance Studios, The Callisto Protocol’ün şirket için “bir seri başlangıcı olmasını istediğini” paylaştı.

Stone ileriye bakıldığında, Striking Distance’ın yaklaşmakta olan bilimkurgu korku oyununun nasıl görünebileceğine dair potansiyel bir devam oyununun nasıl olacağı konusunda “fikir sıkıntısı olmadığını” ekledi ancak şu anda Stone, geliştirme ekibinin “The Callisto Protocol’ü olabilecek en iyi oyun haline getirmeye odaklandığını” söyledi.

The Callisto Protocol 2 Sinyalleri Verildi

The Callisto Protocol

Stone’un yorumları, The Callisto Protocol’ün direktörü Glen Schofield’ın görüşünü onaylar nitelikte oldu. Devam oyunu için planlar sorulduğunda Schofield, IGN’e oyunun yayıncısı Krafton’ın “dünyasında daha büyük bir yere sahip olmak istediğini ve onların bu oyun için tamamen motive olduklarını ve doğru tutum sergilediklerini ve mümkün olursa yeni oyun için çalışacaklarını“ söyledi.

Schofield, Stone’un uyarısını paylaştı ve Striking Distance’ın “İlk oyunun ortaya çıkmasına [ve] satışların nasıl gittiğini görmeleri gerektiğini ve ardından diğer oyunlar için çabalayacaklarını” kaydetti. Schofield’ın IGN ile yaptığı röportajın tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz. The Callisto Protocol, Aralık 2022’de piyasaya sürülecek ve PC’nin yanı sıra tüm mevcut ve son nesil Xbox ve PlayStation konsollarında mevcut olacak.

Callisto Protocol, 2320 yılında Black Iron adlı bir hapishanede geçecek. Jüpiter’in uydularından biri olan Callisto, hikayenin merkezinde yer alacak. İlk yapılan duyuru, oyunun PUBG evreni ile bağlantılı olacağı yönündeydi ancak Glen Schofield son yaptığı açıklamada Callisto’nun bağımsız bir hikaye ve evrene sahip olacağını söyledi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.