Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Boys 4. Sezon Ne Zaman? Çıkış Tarihi, Oyuncular ve Son Bilgiler

Amazon Prime Video'nun en sevilen dizilerinden The Boys, yeni bir sezona daha hazırlanıyor. Peki, maceranın bir sonraki bölümü hakkında şimdiye kadar neler öğrendik? Çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, senaryo ve diğer ayrıntıları, siz değerli okurlarımız için bu yazıda topladık.

Ağustos ayında çekimlerine başlanan The Boys 4. sezon için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Geçtiğimiz sezonki olaylar ve sonunda yaşanan final, izleyicilerin kafasında birçok soru işareti yarattı. Kısacası, The Boys yeni sezonunda olacakları iple değil, halatla çekiyoruz! Henüz yolu kesişmemiş olanlar için kısaca diziden bahsedelim.

Eric Kripke tarafından geliştirilen ve Garth Ennis ile Darick Robertson’ın aynı adlı çizgi roman serisine dayanan The Boys, Vought adlı mega bir şirketin ve bünyesindeki süper kahramanların yolsuzluklarını ve suçlarını ifşa etmek için savaşan, çoğunlukla sıradan insanlardan oluşan bir grubu (namı diğer The Boys) konu alıyor. Arkasına devletin de desteğini alan bu ekibin lideri ise Karl Urban’ın canlandırdığı Billy Butcher.

The Boys 3. Sezonda Neler Oldu?

the boys 4. çıkış tarihi

The Boys 3. sezon finaline gelene kadar birçok olaya şahit olduk. The Seven’ın yalnızca üç süper kahramanı kaldı: Homelander (Antony Starr), The Deep (Chace Crawford ) ve A-Train (Jessie T. Usher). Ezeli düşmanı Homelander’ı alt etmek için Temp V’nin dozunu kaçıran Butcher’ın yalnızca birkaç ayı kalırken, Homelander, oğlu Ryan (Cameron Crovetti) ile yeniden bir araya geldi.

Ryan, babasından farklı olarak süper güçlerini kötüye kullanmak istemeyen tatlı ve barışçıl bir çocuk izlenimi vermişti. The Boys 3. sezon finali ise aslında bunun büyük bir yanılgı olabileceğini gösterdi. Babası Homelander’ın sokak ortasında kendisine muhalif birini öldürdükten sonra Ryan’ın yüzüne yayılan sinsi gülümseme, izleyicileri epey şaşırttı. Bu sekans, Homelander’ın ve oğlunun dünyaya hükmetmek için önlerine kim çıkarsa çıksın yok edebileceğine dair korkutucu bir izlenim verdi.

The Boys 4. sezon hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şeyi sizler için kaleme aldık. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve maceranın bir sonraki bölümüne dair öğrendiklerimize geçelim!

The Boys 4. Sezon Ne Zaman?

Henüz bu soruya vereceğimiz net bir cevap yok. Amazon, The Boys 4. sezon çıkış tarihini açıklamış değil. Haziran ayında yayınlanan üçüncü sezon, temmuz ayında final yaptı. Muhtemelen yeni bölümler için biraz bekleyeceğiz.

Dizinin birinci ve ikinci sezonları arasında 1,5 yıllık bir boşluk varken, ikinci ve üçüncü sezonlar arasında bu süre bir yıl sekiz aya çıktı. Fakat bunda koronavirüs salgını etkili oldu. Eğer dördüncü sezon da aynı yayın penceresini izlerse, Temmuz 2023 ile Mart 2024 arasında herhangi bir yerde yayınlanabilir.

Dediğim gibi The Boys 4. sezon ne zaman henüz net olarak bilmiyoruz, ancak gelecek yılın ortalarında yeni bölümleri görebiliriz gibi duruyor. Fakat ondan önce, spin-off dizisi Gen V‘yi izleyeceğiz. Prime Video’da yayınlanacak olan seri, 2023’te izleyici karşısına çıkacak.

The Boys 4. Sezon Oyuncuları

the boys 4. sezon oyuncuları

1 Aralık’ta The Boys 4. sezon kadrosuna katılan yeni üyeler açıklandı. Bunlar arasında Hughie’nin annesini oynayacak Rosemarie DeWitt, Rob Benedict ve Elliot Knight da yer alıyor. Benedict ve Knight’ın kimi oynayacağına dair herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Amazon ayrıca Simon Pegg’in önümüzdeki sezonda Hughie’nin babası olarak geri döneceğini söyledi. Bu isimlerden önce The Seven’a iki yeni süper kahramanın katılacağını öğrenmiştik: Sister Sage rolünde Susan Heyward ve Firecracker rolünde Valorie Curry.

Şu ana kadar açıklanan The Boys 4. sezon oyuncuları arasında izleyicileri en fazla heyecanlandıranı, elbette Jeffrey Dean Morgan oldu. The Walking Dead’deki Negan rolüyle tanınan başarılı aktör, daha önce John Winchester olarak rol aldığı Supernatural’da Eric Kripke ile çalışmıştı. Amazon, Morgan’ın oynayacağı karakteri paylaşmadı.

Oyuncu kadrosunun geri kalanına gelince, Antony Starr, Chace Crawford, Jessie T. Usher, Karl Urban, Jack Quaid, Erin Moriarty, Tomer Kapon, Karen Fukuhara, Laz Alonso, Claudia Doumit ve Colby Minifie’nin rollerine geri dönmesini bekliyoruz.

The Boys Yeni Sezonda Neler Olacak?

the boys yeni sezon

The Boys 4. sezonda neler olacağına dair hiçbir ayrıntı paylaşılmadı, ancak üçüncü sezon finali yaşanabileceklere dair net bir projeksiyon çizdi. Ortak düşmanları olan süper kahramanları alt etmek için yeniden bir araya gelen ekip, her şeyin arkasında aslında bir ‘süper kötü’ olan senatör Victoria Neuman‘ın olduğunu öğrendiler.

Finalde Homelander ile bir anlaşma yapan Butcher, odağını şimdilik Neuman’a kaydırdı. Anlayacağınız dördüncü sezonun ana düşmanı ABD Başkanlığına göz diken Neuman olacak. Daha önce içerden ekibe destek olan Starlight, artık takımın tam teşekküllü bir üyesi olarak Butcher’ın ve diğerlerinin yanında mücadeleye katıldı. Bununla birlikte çok fazla Temp V alan Butcher’ı yeni sezonda ciddi bir tehlike bekliyor. İlacın yan etkisiyle beyninde tümör oluşumu başlayan kahramanımıza, yalnızca birkaç ay ömür biçildi.

Homelander’ı alt edebilecek tek kişi olarak gösterilen Soldier Boy, üçüncü sezonda etkisiz hale getirildi. Fakat tekrardan geri dönüp yarım kalan işini bitirme ihtimalini de dışlamamak lazım. Belki de sonunda Homelander’ı kesin olarak yenebilecek güçte olan başka bir süper kahramanla daha tanışabiliriz. Kim bilir?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.