Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Boys 4. Sezon Çekimleri Başlıyor!

The Boys yapımcısı, önceki üç sezonun çekildiği Toronto'ya giderken bir fotoğrafını paylaştı.

Temmuz ayının başında üçüncü sezonunu tamamladıktan sonra, The Boys 4. sezon çekimleri resmen onaylandı. Sezon onayını aldığı kesinleşen dizi hayranları heyecanlandırdı. Dizinin baş yapımcısı Eric Kripke, önceki üç sezonun her birinin çekildiği Kanada’ya geri dönerken fotoğrafını paylaştı.

Baş yapımcı, The Boys 4. Sezon’un sinyalini Twitter‘dan verdi. Paylaşımına #Season4 şeklinde bir etiket de ekleyen Eric Kripke ile dizinin diğer oyuncularının paylaşımları da çekimlerin başladığını kesinleştirmiş oldu. Tüm bunlar, sevilen ve beğenilen dizinin 4. sezonunun çekimlerinin başladığı spekülasyonlarına yol açtı.

The Boys 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Boys 4. Sezon

The Boys 4. Sezon çekimleri, Billy Butcher’ı canlandıran dizi yıldızı Karl Urban’ın Haziran sonunda Collider’dan Steven Weintraub ile yaptığı ve çekimlerin bundan yaklaşık iki ay sonra başlayacağını söylediği bir röportajla öğrenmiştik. Dizinin yıldızı, çekimlerin 22 Ağustos’ta başlayacağını belirtmişti. Yani yapımcının Toronto’ya gitmesi boşuna değil.

Daha önce bahsedilen aktör ve aktrislere ek olarak, The Boys‘un gelecek dördüncü sezonunun kadrosunda, geri dönen oyuncular Tomer Capon, Jessie Usher, Colby Minifie, Erin Moriarty ve Laz Alonso yer alacak. Sezon 3’ün yüksek bir aksiyonla sona ermesine rağmen, hayranlar Jensen Ackles ve Dominique McElligott’un Sezon 4’te geri dönüşü için hala umutlu.

Ayrıca daha önce Valorie Curry ve Susan Heyward’ın sırasıyla süper kahramanlar Firecracker ve Sister Sage olarak kadroya katılacağı ve Homelander’ın oğlu Ryan’ı 2. ve 3. sezonlarda canlandıran Cameron Crovetti‘nin düzenli bir diziye geçtiği de daha önce açıklanmıştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.