Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Amazon, The Boys’un Yan Dizisini Duyurdu

Sevilen aksiyon dizisi The Boys'un yeni bir yan dizisi çıkıyor. V bileşeninden bahsedecek yeni dizi, kahramanların genç hallerini gösterecek.

Amazon Prime Video’nun sevilen süper kahraman dizisi The Boys‘un yeni bir yan dizisi çıkıyor. Dizinin ismi, dizide de oldukça sık duyulan ve süper kahraman güçlerini bahşeden Gen V olacak. Film; hormonal, fiziksel, cinsel ve ahlaki değerleri kahramanlar üzerinden işleyecek. Genç kahramanlar tıpkı Açlık Oyunları filmindeki gibi hayatta kalmak için mücadele edecek. Prime Video, haberi yeni dizinin oyuncu kadrosundan bahsederek duyurdu.

Resmi hesapta yayınlanan bir videoda ise Jaz Sinclair: “Bu şovun bir parçası olduğum için çok heyecanlıyım ve bunu siz de izleyeceğiniz için çok mutluyum. Aşk ve güzel ilişkiler, tonlarca aksiyon ve süper kahraman var.” dedi. Maddie Phillips, “Bir sürü hormon, drama ve gizem yer alacak.” şeklinde devam etti. devam etti. Asa Germann ise videonun devamında “Yeni dizi, The Boys‘un sahip olduğu her şeyi içerecek: yoğunluk, cesaret, mizah” dedi.

The Boys’un Yan Dizisi Süper Kahraman Kolejinde Geçecek

The Boys

Lizze Broadway, dizinin kan, bağırsak ve diğer korkunç şeylerle dolu olacağını belirtti. Golden Boy adlı bir karakteri canlandırdığı bildirilen Patrick Schwarzenegger, hayranlarına çıldıracaklarını söyledi. London Thor ise, ”Süper kahramanlarla dolu bir kolej… En fazla ne olabilir ki?” diyerek alaycı bir cümle söyledi.

Dizinin çekimler şu anda Kanada’da devam ediyor. Ayrıca Schwarzenegger kısa süre önce Variety’ye verdiği bir demeçte “Bu set gerçekten eğlenceli ve inanılmaz komik. Euphoria süper kahramanlarla buluşuyor gibi.” dedi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.