Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

2022’nin Heyecanla Beklenen Filmi The Batman’den Yeni Fragman

Robert Pattinson'ı DC'nin ikonik kahramanı olarak izleyeceğimiz The Batman filminden yepyeni bir fragman yayınlandı.

2022 yılının heyecanla beklenen filmlerinden The Batman yeni fragmanı ile karşımıza çıktı. Warner Bros. tarafından paylaşılan fragman, Batman (Robert Pattinson) ve Catwoman (Zoe Kravitz) arasındaki ilişkiye odaklanıyor. Videoda ayrıca filmin kötülerinden The Riddler’ın (Paul Dano) şeytani planlarına ve Batman’e gönderdiği bazı bulmacalara tanıklık ediyoruz.

1989’dan bugüne Batman’e beyazperdede beş farklı isim hayat verdi. Siyah pelerinin son sahibi olan Ben Affleck‘ten rolü devralan Pattinson, Caped Crusader lakaplı ikonik karakteri canlandıran altıncı aktör olacak. Öte yandan The Batman filminin DC Genişletilmiş Evreni (DCEU) içinde olup olmadığı henüz belli değil. Bildiğiniz gibi 2018 yapımı Joker de DCEU dışındaydı. Benzer bir durum yeni Batman filmi için de geçerli olabilir.

The Batman, 4 Mart 2022’de Vizyona Girecek

the batman yeni fragmanı

The Batman’de Alfred rolünde Andy Serkis, James Gordon rolünde Jeffrey Wright ve Carmine Falcone rolünde John Turturro’yu izleyeceğiz. Bruce Wayne, Gotham City’de kendi ailesine uzanan yolsuzluğu ortaya çıkarırken, The Riddler olarak bilinen bir seri katille karşı karşıya kalacak.

Matt Reeves tarafından yazılan ve yönetilen The Batman filmi, 4 Mart 2022 tarihinde vizyona girecek. Bu arada HBO Max platformunda yayınlanacak bir Batman dizisinin geliştirildiği bilgisini de araya sıkıştıralım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri The Batman yeni fragmanı ile başbaşa bırakalım.

The Batman Fragmanı:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.