Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tempest Rising Beta Başvuruları Başladı

Command and Conquer'in ruhani devamı olarak görülen Tempest Rising için beta başvuruları açıldı.

Strateji hayranları olarak Command and Conquer’i gerçekten çok özledik. Tiberian Twilight, RTS oyun serisinin son oyunu olarak 2010 yılında çıkış yaptı. Oyunların son remaster sürümlerini saymazsanız, efsanevi oyun serisinden 13 yıldır haber alamadık. Ancak endişelenmeyin; THQ, 3D Realms ve Slipgate ortaklığıyla çıkış yapacak olan Tempest Rising, Steam‘de ilk oynanabilir test süreci başvurularını açtı.

Bir nükleer savaşın sonrasını konu alan Tempest Rising, her birinin kendine özgü birimleri, oyun tarzları ve ekonomileri olan üç gruptan birinin komutasını size veriyor. The Global Defense Force, Tempest Dynasty‘ye karşı savaşacak. Üçüncü grup henüz açıklanmadı ancak bu yapım, şimdiden hepimizin hevesle beklediği Command and Conquer devam oyunu gibi hissettiriyor.

Tempest Rising Beta Süreci Başladı

Tempest Rising Beta Başvuruları Başladı

Oyun, şimdiye kadar duyurulan ve her biri 15 görev içeren iki kampanya sunacak. Üssünüzü ve ordularınızı sıfırdan inşa etmenin yanı sıra tarafsız yapılar ve nüfuslar için de yarışacaksınız; yakındaki bir kasabayı veya köyü imparatorluğunuza katabilecek ve kaynaklarını planlarınızı daha da sürdürmek için de kullanabileceksiniz. Çatışma modu ve özel oyunların yanı sıra rekabetçi çok oyunculu da oyunda yer alacak.

Tempest Rising, GDF kampanyasından ilk görevi içeren ilk oynanabilir ön izlemesini az önce başlattı. Beta, 28 Ağustos Pazartesi gününe kadar devam edecek ve herkesin başvurusuna açık olacak. Klasik RTS oyunlarını özlüyorsanız ve Kane ile Yuri gibi ikonik karakterleri seviyorsanız, bu oyuna bir şans vermenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.