Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tekken Bloodline Animesinin Yayın Tarihi Açıklandı

Netflix, çıkış tarihi ile birlikte Tekken animesinin fragmanını da yayınladı.

Netflix, Bandai Namco’nun ünlü dövüş oyunu serisi Tekken’in yakında çıkacak olan anime uyarlaması Tekken Bloodline için tam bir fragman yayınladı ve bununla birlikte dizinin yayın tarihi de açıklandı. Bloodline, 18 Ağustos’ta Netflix’te yayınlanacak. Animenin Japonca ve İngilizce seslendirme seçenekleri bulunacak.

Tekken animesi Jin Kazama’ya odaklanacak ve annesi Jun Kazama’nın The King of Iron Fist Tournament yarışmacılarından biri olarak yer aldığı Tekken 2 ve Tekken 3’ün olayları arasında geçecek. Jin, annesini ve evini serinin düşmanlarından biri olan Ogre’ye kaptırdıktan sonra, serinin 1996’da yayınlanan üçüncü oyunuyla ilk kez sahneye çıktı.

Tekken Bloodline: Jin’in İntikamını Konu Alacak

Tekken Bloodline

Animede Jin, intikam arayışında turnuvanın kurucusu olan büyükbabası Heihachi Mishima’nın yanında eğitim aldı. Heihachi’nin Jin’e pasifist Kazama yollarını bırakmasını ve “Mishima ateşini söndürmesini” söylediğini duyacaksınız. Evet, Heihachi kulağa oldukça kötü geliyor çünkü o serinin ana düşmanı.

Fragman ayrıca, oyunlardan karakterler de gösteride göründüğünden, uzun süredir hayranlarına tanıdık gelecek yüzleri gösteriyor. Bunlar arasında Hwoarang, Julia Chang, Nina Williams, Paul Phoenix, Ling Xiaoyu ve Heihachi’nin oğlu Kazuya Mishima yer alıyor.

Netflix’in video oyunu uyarlamaları konusundaki sicili, çoğunlukla bu projelerde çalışmak için ortak olduğu şirketlere bağlı. Arcane ve The Witcher: Nightmare of the Wolf gibi yapımlar, Fortiche ve Studio Mir gibi stüdyoların katılımı sayesinde şirket için başarılı oldu.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.