Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tekken 8’in İlk DLC Karakteri Tüm Kullanıcılara Sunuldu

Tekken 8 için yeni ek paket karakteri Eddy Gordo tüm kullanıcılar açıldı. Artık karakteri 8 dolara satın alabiliyorsunuz.

Bandai Namco Studios tarafından oyun severlere sunulan Tekken serisinin yeni oyunu Tekken 8 için yeni güncellemeler yayınlanmaya ve karakterler sunulmaya devam ediyor. Geçtiğimiz süreçte açıklanan detaylarla beraber artık Eddy Gordo oyunda yer alıyor ve böylece oyuna yeni bir soluk getirilmesi hedefleniyor. Bildiğiniz üzere bu karakter 1 Nisan tarihinde Year 1 Pass sahipleri için piyasaya sürülmüştü,ancak şimdi tüm kullanıcılar için geçerli hale geldiğini söyleyebiliriz.

Tekken 8 ilerleyen süreçte daha fazla karakterle beraber ön plana çıkmaya devam edecek. Açıklanan detaylara göre sonbahar ve kış aylarında oyuna dahil olacak 3 farklı karakterin daha yer alacağını aktarabiliriz. Ek olarak şu anda tüm oyuncuların satın alımına sunulan Eddy Gordo, 8 dolarlık bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. Serinin ikonik karakterlerinin ek paket dahilinde sunulması elbette eleştirileri de beraberinde getiriyor.

Tekken 8’e Üç Yeni Karakter Daha Gelecek

Tekken serisi yapımcısı Katsuhiro Harada, geçtiğimiz günlerde genç oyuncuların 1v1 dövüş oyunlarından ziyade ekip tabanlı oyunlarla ilgilendiklerini söyledi. Bu kapsamda mücadeleyi kaybettiklerinde daha fazla sorumlulukla karşılaşmadıklarını aktardı. İlerleyen süreçte belki de bu kapsamda ekip tabanlı mücadele modlarını bünyesinde barındıran sistemlerin bizlerle olabileceğini belirtti. Bu kapsamda seri içerisinde köklü bir değişikliğin yapılacağına dair sinyallerini bu şekilde aldık diyebiliriz.

Dövüş ve aksiyon oyunu Tekken 8, serinin en yeni oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun Steam platformunda 50 dolarlık fiyat etiketi ile bizlere sunuluyor. Öte yandan en son yayınlanan kullanıcı incelemelerinin karışık olduğunu aktarabiliriz. Ancak genel incelemelere bakacak olursak da çok olumlu olduğunu görebiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.