Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tekken 8 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Gamescom Open Night Live etkinliğinde Bandai Namco, yeni Tekken 8 oyun modunu, geri dönen karakterleri ve oyunun çıkış tarihini açıkladı.

Gamescom 2023‘teki Open Night Live sırasında seri yönetmeni Katsuhiro Harada, Tekken 8 için tonlarca yeni bilgiyi açıklamak üzere sahneye çıktı. Yeni fragman, Arcade Quest adlı yeni tek oyunculu oyun moduna ilk bakışı sağladı ve birçok sevilen karakterin geri dönüşü doğruladı. Sevdiğimiz karakterlerin geri dönüşü ve yeni oyun modunun yanı sıra oyunun çıkış tarihi de belli oldu; 26 Ocak 2024.

Arcade Quest, oyuncu olarak sizi merkeze alıyor ve rekabetçi Tekken atari sahnesinde büyümeyi konu alıyor. Chibi tarzı bir avatar oluşturacak ve oyun içi atari salonunda farklı insanlarla savaşacaksınız. Fragmanda mod için bazı özelleştirme seçenekleri ve açık alanlar gösterildi. Böyle bir modu, yeni çıkan Street Fighter 6’da da görmüştük.

Tekken 8 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Tekken 8 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Tekken 8’i 22 Ağustos 2023’ten itibaren Xbox konsolları, PlayStation platformları ve PC için ön sipariş verebilirsiniz. Oyunun Türkiye fiyatı 1.499 TL‘den başlıyor. Oyun, 26 Ocak 2024‘te çıkış yapacak. Tekken 8 Gamescom fragmanında oyunun toplam 32 karakterle çıkacağı belirtildi. Buna Shaheen, Kuma, Yoshimitsu, Dragunov, Steve Fox ve Leo gibi geri dönen savaşçılar da dahil. Ayrıca fragmandaki tüm açıklamaların yanı sıra bazı yeni oynanışlara da göz atabilirsiniz.

Hayranların duymaktan mutluluk duyacağı iki önemli ayrıntı, oyunun Netcode teknolojisini kullanacağı ve lansman sırasında tam platformlar arası çok oyunculu özelliği sunacak olması olarak açıklandı. Katsuhiro Harada, bu özelliklerin daha önce Bandai Namco tarafından resmi olarak duyurulmamasının nedeninin, günümüzün dövüş oyunlarında norm olarak kabul edilmesi ve büyük duyuruya ihtiyaç duyulmaması olarak açıkladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.