Teamfight Tactics

MMORTS
Takip Et
9.3

Mükemmel

9.4

Kullanıcı

Teamfight Tactics Mart Ayında Mobil Platforma Gelecek!

Teamfight Tactics Mart ayında mobil platformu kasıp kavurmaya başlayacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Otomatik savaş türündeki Teamfight Tactics ile Haziran 2019’da oyuncuların karşısına çıkan Riot Games büyük bir beğeni kazanmıştı. Yeni yapılan duyuru ile oyunun Mart ayında mobil platform oyuncularına da sunulacağı belli oldu.

2019 yılında beğenileri kazanan Teamfight Tactics Mart 2020’de pek çok yenilikler ile oyuncularına karşısına çıkacak. League of Legends’ın yapımcıları tarafından geliştirilen Teamfight Tactics 25 Haziran 2019’da Türkiye’de oyuncular ile buluşmuş ve beğenileri toplamıştı. Kasım ayında Set 2 güncellemesi ile oyun içerisine yeni sınıflar ve elementler ekleyerek daha rekabetçi bir yapı sunan geliştirici ekip adeta oyunu doruk noktasına çıkarmıştı.

Riot Games dün YouTube üzerinde yayınladığı yeni fragman ile Teamfight Tactics’le ilgili son gelişmeleri paylaşmış. Otomatik savaş türündeki moduyla oyunculara derin bir deneyim sunan yapım çıkış tarihine kadar pek çok yenilik ile geliştirilmeye devam edilecek.

Yapılacak resmi duyuruya göre oyun 2020’nin Mart ayında Android ve iOS platformu oyuncularına sunulacakmış. Oyuncular TFT ile yeni bir deneyim yaşayacaklar. Oyun düzenli güncellemeler eşliğinde oyunculara yenilikler sunmaya devam edecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol