Team Singularity Kadın VALORANT Kadrosunu Tanıttı

Danimarka merkezli espor organizasyonu olan Team Singularity kadın VALORANT takımını tanıttı. Kadronun tamamen Türk oyunculardan oluşması bizleri sevindirdi.

Team Singularity kadın VALORANT kadrosunu duyurdu, organizasyonun duyurusunu yaptığı kadro tamamen Türk oyunculara sahip. Team Singularity, kadın VALORANT arenasına giriş yaptığını bu duyuru ile yaptı.

Team Singularity Kadın VALORANT Kadrosu

  • Yaren “Nariel” Cirit
  • Candan “ESTEE” Yetişkin
  • Pelin “Ked” Yalkın Çingiroğlu
  • Gülcem “Lakhesis” Arslan
  • Tuğçe “minemosynE” Minem Alkır

Duyuru ardından Team Singularity Kadın VALORANT kadrosu oyuncularından olan Yaren “Nariel” Cirit şu açıklamayı yaptı: “Takım olarak özellikle CS:GO’dan FPS geçmişine sahibiz ve oyun anlayışı, artı işareti yerleştirme ve hareketler gibi bilgileri Valorant’a aktarmak istiyoruz. Birçok takım tecrübesi ile bu zihniyeti uygulayabileceğimize ve takım olarak çalışabileceğimize inanıyoruz. Yeni bir ekip olmamıza rağmen doğru çalışma çerçevesi ve zihniyeti ile birçok şeyi başarabileceğimize inanıyorum. Yakın gelecekte hedefimiz Avrupa kadın sahnesinde ilk 5’e girmek. Bana gelince, bu oyunu resmen 4 aydır oynuyorum ama artık alışmaya başladığımı hissediyorum ve bu süreci kendimde görmekten çok mutluyum!”

Team Singularity Kadın VALORANT Kadrosu

Bir diğer Team Singularity Kadın VALORANT kadrosu oyuncusu olan Gülcem “Lakhesis” Arslan ise takıma katılma ve takım hakkındaki düşüncelerini belirtti: “Takım arkadaşlarım ve ben Team Singular’a katılmak inanılmaz bir duygu! Kuruluşunuza girme sürecinden bahsetmek istiyorum, inanılmaz derecede olumluydu. Organizasyondaki herkes sıkılmadan tüm sorularımızı yanıtladı ve kafamızdaki tüm soru işaretlerini giderdi.

Takımın el kitabına baktığımızda ilk defa kendimizi değerli hissettik. Bu fırsat için tekrar çok teşekkür ederim! Aklımıza ilk gelen, birlikte büyük işler başaracağımız; Takım kimyamızın mükemmel bir şekilde eşleştiğine inanıyorum. Disiplinli bir çalışma programı ve sahip olduğumuz kimya ile kısa sürede yeni evimize büyük başarılar getireceğimize eminim. İlk hedefimiz, bu espor ekosistemindeki kadınların rekabette başarılı olduğunu herkese kanıtlamak.

team singularity kadin valorant kadrosunu tanitti

Gelecek için, tahmin edebileceğiniz gibi, Avrupa kadın sahnesinde ilk 5 takım içinde olacağımızdan eminim! Ekip arkadaşlarımızdan bahsedecek olursak, Ked’in ekip için heyecan kaynağı olduğunu söyleyebilirim; pozitif enerjisiyle takımı her an güldürebilen bir oyuncu. Nariel için oyun tarzını benimkine çok benzer buluyorum; doğru hamlelerle sakin ve kendinden emin bir şekilde oyununu oynuyor. Bazen, IGL olarak fikirlere takılıp kaldığımda, benim açımdan düşünebildi ve ekibin toplanmasına yardımcı oldu.

team singularity kadin valorant kadrosunu tanitti 4

Takımımızın en duygusal oyuncusu olan ESTEE, sakinliğiyle heyecanımıza ortak olan ve bizi her zaman olumlu yönde destekleyen bir oyuncudur. Minem, takımımızın giriş oyuncusu; her zaman kendisine söyleneni yapmaya hazır, sessiz ve sakin bir oyuncu olması hepimizi mutlu ediyor. Bana gelince, genellikle takımdaki en sakin ve aynı zamanda en açık sözlü oyuncu olabilirim. Doğru zamanda doğru kararlar veren ve takımı ayağa kaldıran bir oyuncu olduğumu düşünüyorum. Ayrıca oyunda takımım için her şeyi yapmaya hazırım. Böylesine güzel bir organizasyonda bu kadar başarılı oyuncularla oynamak beni çok mutlu ediyor!”

Team Singularity Kadın VALORANT Kadrosuna, VALORANT arenasında başarılar dileriz.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol