Tarihsel Expeditions Rome Oyununun Demosu Geldi

Heyecanla beklenen tarihsel Expeditions: Roma oyununun demosu bugün nihayet paylaşıldı.

Tarih oyunu sevenlerin hoşuna gideceği Expeditions Rome oyununun bugün demosu Steam üzerinden yayınlandı. Gelecek yıl piyasaya çıkacak olan oyunun demosunu oynayarak fikir edinebilirsiniz.

Peki bu Expeditions Rome oyununun konusu ne diye soracak olursanız bu haberimizde sizlere bahsedip oyunun sistem gereksinimlerini ayrıca çıkış tarihi hakkında da birkaç bilgi vereceğiz. Lafı daha fazla uzatmadan tarihsel RPG oyununun detaylarına geçelim.

Expeditions Rome 20 Ocak 2022’de Çıkacak

Expeditions Rome

Babasının bilinmeyen bir politik rakip tarafından öldürülmesinin ardından Roma’dan kaçmak ve Yunan isyanını bastırmaya yönelik askeri eyleme sığınmak zorunda kalan genç Legatus rolüne bürünün. Adım adım askeri becerilerinizi artıracak, savaşlarda kendinizi güçlendirecek ve herkesin hem saygı duyacağı hem de korkacağı Legatus olacaksınız.

Expeditions: Rome’da, Yunanistan’ın parlak mavi sahillerinden Galya’nın derin ormanlarına kadar tüm dünyadaki eylemleriniz aracılığıyla Roma’nın iradesini kullanacaksınız. İnsanların ve Roma’nın sizi nasıl göreceğine karar verin. Demir yumruğunuzu mu göstereceksiniz yoksa tatlı dille mi konuşacaksınız? Cumhuriyetin politik mirasını mı benimseyeceksiniz yoksa Roma Parlamentosunda kendi yolunuzu mu çizeceksiniz? Birliğinizin, yakın yoldaşlarınızın ve Roma’nın kendisinin kaderine karar verirken her seçim önemli olacak.

Sistem Gereksinimleri

Minimum

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 10 (64-bit)
  • İşlemci: AMD FX-8350 X8 / Intel i5-4690K
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD R9 380 4GB / GTX 960 4GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatibl

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol