Expeditions Rome İçin 4 Saatlik Ücretsiz Demo Yayınlandı

Bizleri MÖ birinci yüzyılın ilk yarısındaki Antik Roma'ya götürecek olan Expeditions Rome için ücretsiz bir demo yayınlandı.

THQ Nordic, sıra tabanlı RPG oyunu Expeditions Rome için tamamen ücretsiz oynanabilir bir demonun indirilmeye hazır olduğunu duyurdu. Steam‘den hemen indirebilirsiniz. Bu demo, Yunanistan seferinin başlangıcında Midilli’yi fethetmenin komutasını almanızı sağlayacak ve yaklaşık 4 saatlik oyun süresi sunacak.

Expeditions Rome‘da, babası bilinmeyen bir siyasi rakip tarafından öldürülen ve sizi Roma’dan kaçmaya ve bir Yunan isyanını bastırmak için askeri kampanyaya sığınmaya zorlayan genç bir Legatus rolünü üstleniyorsunuz. Adım adım askeri gücünüzü artıracak, savaşın zorlu koşullarında kendinizi güçlendirecek ve herkesin hem saygı duymayı hem de korkmayı öğrendiği Legatus olacaksınız.

Expeditions Rome ile Antik Roma’yı Yeniden Keşfedin

Expeditions Rome

Expeditions Rome, Gaius Julius Caesar’ın muzaffer olduğu MÖ birinci yüzyılın ilk yarısından itibaren bizi antik Roma’ya bir yolculuğa çıkaracak. Oyun bize pitoresk Yunanistan, güneş yanığı Kuzey Afrika ve ormanlarla kaplı Galya’da geçen üç kapsamlı hikaye kampanyası sunacak. Seçkin bir Roma lideri tarafından düzenlenen keşif gezilerine katılarak, ana kahramanın (veya karakterin cinsiyetini seçebileceğimiz için kahramanın) kaderini öğreniyoruz.

Kahramanımız, yukarıda bahsettiğimiz gibi siyasi bir düşman tarafından öldürülen bir Romalı ileri gelenin çocuğu olan Legatus olacak. Babasının kaderini paylaşmak istemeyen korumamız (ya da korumamız) Ebedi Şehir’den ayrılmak ve orduya katılmak zorunda. Sadece geniş çapta saygı duyulan (veya hikaye doğrusal olmadığı ve kararlarımıza bağlı olduğu için korkulan) bir komutan olursa, anavatanına dönebilecek ve kaybettiği mirasını geri kazanabilecek.

Expeditions Rome Oynanış Videosu

Oyun, Steam‘de 210 TL karşılığında ön siparişe açıldı ancak oyunun çıkış tarihi olan 20 Ocak‘a kadar yüzde 20 indirim ile 168 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol