Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Türkçe Çevrimiçi Aksiyon Oyunu SYNCED’in Açık Betası Başladı

Türkçe dil desteği bulunan oynaması ücretsiz çevrimiçi aksiyon oyunu SYNCED’in Açık Beta aşaması başladı. 15 Ocak'a kadar sürecek olan oyun testine direkt olarak Steam üzerinden katılabilirsiniz.

Tencent’in sahibi olduğu Level Infinite tarafından yayınlanan yeni çevrimiçi aksiyon oyunu SYNCED’in Açık Beta Testi 10 Aralık’ta başladı. 15 Ocak 2023 tarihine kadar sürecek olan oyun testine katılmak isteyen oyuncular, oyunu direkt olarak Steam ya da SYNCED internet sitesi üzerinden tamamen ücretsiz olarak indirebilir ve Türkçe dil desteğiyle oynayabilir.

NExT Studios imzalı nişancılık oyunu SYNCED’de arkadaşlarınızla birlikte takımınızı kurabilir, silahlarınızı geliştirebilir ve nano makineleri yanınıza alarak rakiplerinizi dize getirebilirsiniz. Kıyamet sonrası bir dünyada geçen oynaması ücretsiz oyunda teknoloji hem dostunuz hem düşmanınız konumunda. Çöküş adı verilen büyük bir felaketin ardından yok olmak üzere olan medeniyetin kalıntıları arasında gezen nano makineler, türlerini devam ettirmek için kendilerini insanlardan beslenen vahşi, ölümcül yaratıklara dönüştürüyorlar.

SYNCED Açık Beta, 15 Ocak’a Kadar Sürecek

SYNCED açık beta testi

Bu kıyamet ortamında Koşucu adı verilen karakterler, yeni dünyanın petrolü olarak da nitelendirilen Nerva adlı değerli nano enerji maddesini aramak için Çöküş’ün başlangıç noktası olan Washington’a akın ediyor. Burada üç kişilik ekipler kurarak hem nano makinelere hem de diğer oyunculara karşı temponun hiç düşmediği PvE ve PvP maçlarda kıyasıya mücadele edebilirsiniz.

Oyunculara ölümcül Nano’larla senkronize olma ve düşmanları yoldaşa dönüştürme fırsatı tanıyan oyunda Ezici, Gözcü, Muhafız ve Topçu gibi farklı sınıflardan Nano’ları kontrol edebiliyorsunuz. SYNCED Açık Beta Testi‘ne katılmak için yapmanız gereken tek şey, Steam sayfasındaki Erişim Talep Et butonuna tıklamak. Bilgisayarım oyunu kaldırır mı diye soranlar için SYNCED sistem gereksinimleri şöyle:

SYNCED Sistem Gereksinimleri

Minimum

 • İşletim Sistemi: Windows 7.1/8/10
 • İşlemci: Intel i5 2.4GHz
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 660
 • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Önerilen

 • İşletim Sistemi: Windows 7.1/8/10
 • İşlemci: Intel i7 3.4GHz
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce RTX 2060 veya daha yüksek
 • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.