Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ücretsiz Türkçe Nişancılık Oyunu SYNCED Açık Beta’ya Çıkıyor

NExT Studios tarafından geliştirilen oynaması ücretsiz üçüncü şahıs nişancı oyunu SYNCED, 10 Aralık itibarıyla Açık Beta Testi'ne başlıyor. Kıyamet sonrası bir dünyada geçen yapım, Türkçe dil desteği ile piyasaya sürülecek.

SYNCED Açık Beta Testi, 10 Aralık tarihinde başlayacak ve 15 Ocak’a kadar devam edecek. Beş haftalık test, oyunculara yakında piyasaya sürülecek olan Türkçe dil destekli nişancı oyununun hem PvE hem de PvP içeriklerini yakından inceleme şansı tanıyacak. Yayıncı Level Infinite, Açık Beta’ya kayıt yaptıranları sürpriz hediyelerin beklediğini açıkladı.

Playtest’e katılmak için oyunu Steam üzerinden ya da doğrudan SYNCED internet sitesi yoluyla tamamen ücretsiz olarak indirebilir ve Türkçe dil desteğiyle oynayabilirsiniz. NExT Studios tarafından geliştirilen üçüncü şahıs nişancı oyunu, nanoteknolojinin hüküm sürdüğü kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Çöküş adı verilen felaketin ardından nano makineler, insanlığa düşman oluyor ve insanları ölümcül nano makinelere dönüştürerek çoğalıyorlar.

SYNCED Açık Beta Testi 10 Aralık’ta Başlıyor

SYNCED Açık Beta Testi

SYNCED‘de PvE ve PvP maçlarda arkadaşlarınızla birlikte üç kişilik takımınızı kurabilir, silahlarınızı geliştirebilir ve ortak hareket ederek rakip oyuncuları alt edebilirsiniz. Oyunda Ezici, Gözcü, Muhafız ve Topçu gibi farklı sınıflar arasından seçim yapılabilecek. Bunların her biri, ayrı cephaneliğe ve kendine has becerilere sahip olacak. Bu sayede çok sayıda farklı kombinasyon ve taktik geliştirilebilecek.

Oyuncular, alt ettikleri nanolarla senkronize olup, farklı yeteneklere ve değiştirilebilen özelliklere sahip nano sınıflarını kontrol edebilecekler. Böylece özel taktikler geliştirecek olan oyuncular, etrafta dolaşan düşman sürülerinin ve rakip takımların bir adım önüne geçme şansı yakalayacak. Takım tabanlı looter shooter türü oyunları seviyorsanız, SYNCED Açık Beta Testi‘ne katılıp nasıl bir deneyim sunduğuna göz atabilirsiniz. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ancak çok yakında belli olmasını bekliyoruz.

Oynanış Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.