Surviving Mars: Below & Beyond Güncellemesi Duyuruldu

Uzayda geçen şehir kurma oyunu Surviving Mars için Below & Beyond genişleme paketi duyuruldu. Yeni ek paket, asteroitlerden yeraltı ve maden kaynaklarını keşfetmemizi sağlayacak.

Mart ayında, harika uzay strateji oyunu Surviving Mars’ın bu yıl içinde isimli büyük bir genişleme alacağı açıklandı. Geliştiriciler sözlerini tuttu. Yayıncı Paradox Interactive ve Abstraction, Below & Beyond adlı bir ek paketin yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Genişleme paketi 7 Eylül 2021‘de piyasaya sürülecek ve oyunu başka bir boyuta taşıyacak. Bundan sonra oyuncular asteroitlerden kaynak çıkarabilecek ve yeraltı mağaralarında koloniler inşa edebilecek.

Surviving Mars

Surviving Mars: Below & Beyond Neler Sunacak?

Below & Beyond, yeni binaları, araçları, yükseltmeleri, kaynakları ve konumları tanıtacak. Ayrıca kazdığımız doğal mağara ve tünellerde koloniler kurmamızı sağlayacak. İşin püf noktası ise birçok tedbir alma gereksinimi olacak. Eğer yer üstümüze çökerse, tüm yapılarımızı kaybedeceğiz.

Bir diğer yeni özellik ise geçen asteroitlerden hammadde ve veri örnekleri elde etme yeteneğidir ve bunun için özel roketler kullanılacak ancak, asteroit Kızıl Gezegen’in yörüngesinden ayrılmadan önce üsse dönmeyi unutmamalıyız, aksi takdirde insanlarımızı ve elde ettikleri egzotik kaynakları kaybederiz.

Keşif ve Genişleme araştırma ağacı, ilave binaların, araçların, yükseltmelerin ve bölgelerin kilidini açacak. Bunlarla ayrıca asteroit madenciliği ve tünel kolonizasyonunun kilidini de açabileceğiz.

Yer altındaki mağaralara ve lav tünellerine açılarak kolomizi genişleteceğiz. Keşif üssü inşa etmek için mevcut yapıları veya yer altına özel binaları kurabileceğiz.

Surviving Mars‘ın yeni güncellemesi PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da mevcut olacak. Şu anda, önerilen fiyat 20 dolar olarak açıklandı. Steam‘e baktığımızda resmi olarak Türkiye fiyatının açıklanmadığını gördük.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol