Super Meat Boy Forever Mobil Cihazlara Gelecek

Team Meat şirketinin sevilen popüler oyunu Super Meat Boy Forever mobil platformlara gelerek oyunseverlerin gönlünde taht kurmayı hedefliyor.

Yapımcılığını ve geliştiriciliğini üstlenen Team Meat, ilk oyunu ile beraber sevilen oyun olan Super Meat Boy serisinin çıkan son oyunu Super Meat Boy Forever, iOS ve Android cihazlara kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Geliştiriciliğini ve yayınlamasını üstlenen şirket Team Meat’in piyasaya sürdüğü platform oyunu son serisi Super Meat Boy Forever, mobil platformlara gelecek.

Super Meat Boy Forever

Önceki çıkan oyunlarda PC, Switch, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında piyasaya sürülen ve oyuncuların beğenisini toplayan oyunun mobil versiyonu geleceği duyuruldu. Fakat duyurulması haricinde başka bir net bilgi verilmedi. Bu nedenle oyunun çıkış tarihi ve fiyatı hakkındaki bilgiler tam olarak belli değil. Fakat gelecek olan oyunun fragmanı paylaşıldı. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Super Meat Boy Forever Yayınlanan Fragmanı

Super Meat Boy, “Team Meat” isimli grup altında Edmund McMillen ve Tommy Refenes tarafından tasarlanan 2010 çıkışlı bir platform oyunudur. McMillen ve Jonathan McEntee tarafından tasarlanan 2008 flash oyunu Meat Boy’un ardılı olarak yayınlandı. Oyunda oyuncu, küp şeklindeki kırmızı bir karakter olan Meat Boy’u kız arkadaşı Bandage Girl’ü oyunun antagonisti Dr. Fetus’tan kurtarmaya çalışırken kontrol etmektedir. Super Meat Boy, Xbox 360’ta ilk kez Ekim 2010’da Xbox Live Arcade aracılığıyla piyasaya sürüldü ve daha sonra Microsoft Windows, OS X, Linux, PlayStation 4, PlayStation Vita, Wii U ve Nintendo Switch’e de çıktı.

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol