Super Meat Boy Forever 16 Nisan’da PlayStation ve Xbox’a Geliyor

Super Meat Boy Forever için yapılan duyuru ile birlikte oyun yakın zamanda PlayStation 4 ve Xbox One'a geliyor.

Super Meat Boy Forever nihayet Epic Games Store ve Nintendo Switch’te ortaya çıktıktan birkaç ay sonra PlayStation ve Xbox’a geliyor. Oyunun geliştiricisi olan Team Meat oyunu 16 Nisan’da PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X / S’ye getiriyor.

Super Meat Boy Forever

Uzun zamandır beklenen devam filmi, klasik platform oyunu Super Meat Boy’un piyasaya sürülmesinden on yıldan fazla bir süre sonra Aralık ayında PC ve Switch’e çıktı. Bu sefer Meat Boy ve ortağı Bandage Girl, çocukları Nugget’ı Dr. Fetus’un pençesinden kurtarmak için yola çıktı. Yavrularını geri almak için pek çok şeytanca zor seviyelerde ilerlemeleri gerekiyor.

Super Meat Boy Forever bir otomatik çalıştırıcıdır, bu nedenle karakterinizin hareket hızı veya yönü üzerinde kontrol sahibi olmazsınız. Daha çok atlayışların, slaytların ve yumrukların zamanlamasını tam olarak doğru yapmakla ilgili. Rastgele oluşturulan seviyeler, her oynadığınızda her şeyi taze tutmak için el yapımı binlerce platform bölümünden alınır.

Oyun, bu yılın sonlarında Epic Games Store’un ardından Steam’e de giriş yapacak. Bununla birlikte, uzun süredir planlanan mobil sürümlerin ne zaman geleceği konusunda henüz bir bilgi yok. Oyun için daha önce yapmış olduğumuz inceleme yazımıza ise buradan ulaşabilirsiniz.
Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol