Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Super Animal Royale İçin PS Plus Gereksinimi Kaldırıldı

İzometrik Battle Royale Super Animal Royale, oyuncuların oyunu oynayabilmeleri için PlayStation Plus'a sahip olma şartını kaldırdı.

Pixile Studios’un izometrik, hayvan temalı Battle Royale oyunu Super Animal Royale resmi olarak 2021 yılının ağustos ayında konsollar için piyasaya sürüldü ancak birkaç yıl önce Steam Erken Erişim‘de 2018’in sonlarında yayınlandı. Baş tasarımcı ve Pixile Studios’un kurucu ortağı Michael Silverwood, Super Animal Royale’ın oyunun absürt mizahını ve doğasını ilerletmek için çizgi film stilini kullandığını belirtti.

Eşsiz bir görsel stil ve izometrik iki boyut mekaniği ile Super Animal Royale, Fortnite ve Apex Legends gibi diğer Battle Royale oyunlarından biraz uzaklaştı. Stil açısından Fall Guys: Ultimate Knockout gibi daha çılgın bir Battle Royale ile karşılaştırılabilirdi ve bu, Super Animal Royale’ın karışık bir kritik resepsiyona rağmen oyun topluluğu arasında göreceli popülerlik kazanmasına izin verdi.

Super Animal Royale’nin PS Plus Gereksinimi Yok

Super Animal Royale

Son zamanlarda, Pixile Studios, oyunu her platformdaki tüm oyuncular için erişilebilir kılmak için daha fazla gelişme kaydetti. Buna, PlayStation oyuncularının Super Animal Royale’i çevrimiçi oynamak için artık Sony’nin ücretli çevrimiçi hizmeti PlayStation Plus’a ihtiyaç duymayacağı duyurusu da dahil. Bu, bir konsolda çevrimiçi modları kullanmak için çoğu oyunda olduğu için, bu platformun çevrimiçi abonelik hizmeti için ödeme yapmayı gerektirdiğinden, bu biraz şaşırtıcı.

Oyun, PlayStation Plus’ı bırakma vaadinin yanı sıra, PlayStation Plus için hala ödeme yapanlar için, içinde PlayStation mavi renk temalı silahlar ve bir tişört bulunan bir dizi kozmetik öge hediye etti. Xbox hayranları bu kozmetik ürünlerin yeşil bir versiyonuna sahip ancak Switch hayranları yakında kırmızı bir setin gelmesini umuyor. Oynaması ücretsiz bir deneyim konsepti övülürken, bazı oyuncular oyunu hizmet olmadan oynamaya çalıştıklarında PlayStation Plus sayfasına yönlendirildiklerini ve hizmeti satın almalarının istendiğini söyledi. Yine de bu sorunun da kısa sürede çözüleceğini düşünüyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.