Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Summer Game Fest 2022 Duyuruldu!

Bu yılki Summer Game Fest kısa süre önce duyuruldu ve yine Geoff Keighley'in ev sahipliğinde canlı bir başlangıç şovu sunacak.

Günümüzün çağdaş ve pandemik gerçekliğinde çoğu etkinlik iptal mi olacak soruları sürekli gündeme geldi. Neyse ki Summer Game Fest 2022 duyuruldu ve yaz aylarında birçok yeni oyun tanıtımı göreceğiz.

Yine de pek çok katılımcı, canlı etkinliklerin ne kadar güvenli olduğu konusunda endişe duyuyor ve bu son zamanlarda pek çok tartışmaya yol açtı. Örneğin E3 2022 tamamen iptal edildi. İptal nedenleri mantıklı olsa da, bu törenlerin geleneksel şekilde yapılmaması hayranları üzdü. Neyse ki, Geoff Keighley’nin ev sahipliği yaptığı Summer Game Fest 2022‘yi izleyebileceğiz.

Summer Game Fest 2022’yi Geoff Keighley Sunacak

Summer Game Fest 2022

Bu yılki Summer Game Fest için yayınlanan SSS sayfası, Keighley’nin yaz duyuruları, hayranların şovun formatından ne beklemesi gerektiği konusunda ayrıntılı olarak açıklandı. Buyılki etkinlik hem canlı hem de sanal bileşenleri olan bir gösteri olacak. İlginç bir şekilde, bu SSS yazısı ayrıca Summer Game Fest 2022’nin Keighley’den başkası tarafından ev sahipliği yapılmayan “muhteşem bir canlı başlangıç şovu” ile başlayacağını da ortaya çıkardı.

Summer Game Fest, sektörü bir yaz eğlencesi için bir araya getirme hırsıyla 2020 yılındaki başlangıcından bu yana güvenilir bir eğlence kaynağı oldu. Planlanan tarihler, yayıncılar ve platformlar gibi Summer Game Fest 2022 ile ilgili diğer bilgiler henüz paylaşılmadı ancak Summer Game Fest’in canlı bir gösteri olarak başlama planı, yine de Keighley’nin popüler dünya prömiyerleri ve Day of the Devs etkinliği için canlı ve sanal içerik arasında melezlik kurma arzusunun kanıtı. Bakalım bu yaz neler göreceğiz?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.