Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

E3 2022 Etkinliği Tamamen İptal Oldu

3 senedir gerçekleşemeyen E3 etkinliği, 2023 yılında gelecek gibi görünüyor.

Uzun zamandır yüz yüze gerçekleşeceği konusunda kesin bir kanı bulunmayan E3 2022 etkinliği, nihayet belli oldu. ESA, ortaklarına bu yıl da eşdeğer bir dijital etkinlik olmayacağını bildirdi. Yani E3 2022 tamamen iptal edildi.

Haber, dijital E3 etkinliğinin iptalini bildiren bir e-posta aldığını söyleyen Razer PR lideri Will Powers’tan bir tweet ile açıklandı. ESA başlangıçta COVID-19 nedeniyle 2020’de hiçbir etkinlik yapamadı. 2021’de de yeni bir etkinlik olmamasının ardından bu yıl yüz yüze bir E3 etkinliği planlamıştı. Ancak bu plan, ESA’nın o sırada bir etkinlik gerçekleştiremeyecek durumda olması nedeniyle iptal edildi.

E3 2022 Etkinliği 2023’e Ertelendi

E3 2022

İptal haberinden sonra dijital bir eşdeğer etkinlik olup olmayacağına dair soru işaretleri vardı. Etkinlikle bağlantılı kaynaklar, olası bir dijital etkinlik hakkındaki tartışmaların o zamandan beri devam ettiğini ancak onları harekete geçirecek güçlü bir ivmenin olmadığını söyledi. Bunun yerine, ESA 2023‘te daha büyük bir geri dönüş için yeniden gruplaşma planları yapıyor gibi görünüyor.

Gelecek yaz tüm enerjimizi ve kaynaklarımızı yeniden canlandırılmış bir fiziksel ve dijital E3 deneyimi sunmaya adayacağız diyen ESA, 2023’te Los Angeles’tan dünyanın dört bir yanındaki hayranlara E3’ü canlı olarak sunmak için sabırsızlandığını da ekledi. Umarız uzun süredir etkinlik bekleyen hayranlar için 2023 tatmin edici bir yıl olur.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.