Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things Sezon 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Netflix, Stranger Things 4. sezonunun yaklaşık üç yıllık bir aradan sonra 27 Mayıs'ta resmi olarak prömiyer yapacağını ve iki kısma ayrılacağını açıkladı.

Netflix, Stranger Things Sezon 4‘ün yaklaşık üç yıllık bir aradan sonra 27 Mayıs‘ta resmi olarak prömiyer yapacağını duyurdu. Sezon iki kısım halinde, farklı tarihlerde yayınlanacak. Duffer Kardeşler tarafından yaratılan bilimkurgu-korku dizisi, seksenli yıllarda bölgede yürütülen karanlık hükümet deneyleri nedeniyle çeşitli doğaüstü tehditlerin saldırısına uğrayan kurgusal Hawkins, Indiana kasabasını konu alıyor.

Finn Wolfhard ve Millie Bobby Brown; Winona Ryder, David Harbour, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Cara Buono, Dacre Montgomery ve Maya Hawke ile birlikte Stranger Things’in oyuncu kadrosuna liderlik ediyor. İlk gösteriminden bu yana dizi; Karakterleri, tür atmosferi, film müzikleri ve seksenlerin nostaljisi ile eleştirmenlerden ve izleyicilerden olumlu eleştiriler alarak, 39 Emmy adaylığı ve altı galibiyet elde ederek ve çok sayıda izleyici rekoru kırarak Netflix için büyük bir hit oldu.

Stranger Things Sezon 4 Ne Zaman Yayınlanacak?

Stranger Things Sezon 4

Yaklaşık üç yıl bekledikten sonra Netflix, Stranger Things Sezon 4’ün çıkış tarihinin 27 Mayıs olarak resmen onaylanmasıyla izleyiciler için heyecan verici haberlere sahip. Gönderi ayrıca dizinin yeni sezonunun iki kısma ayrılacağını da açıkladı. Bölümlerin ikinci yarısı beş hafta sonra 1 Temmuz‘da yayınlanacak.

Stranger Things Sezon 4‘ün prodüksiyonuna, Eylül 2019’da duyurulmasından bu yana büyük ölçüde bir belirsizlik hakimdi. Çekimlerin başlangıçta 2020’nin başında başlaması planlanıyordu ancak devam eden COVID-19 pandemisi kapatma işleri nedeniyle çekimlere uzun bir ara verildi. Oyuncular ve ekip nihayetinde aynı yılın Eylül ayında tekrar bir araya gelecek ve yıldız Noah Schnapp, takip eden Eylül ayında Stranger Things 4. sezonu için çekimlerin tamamlandığını doğruladı.

Stranger Things Sezon 4 çıkış tarihinin duyurusu, yeni sezonun ilk fragmanının dizinin 2022 Yazında yayınlanacağını doğrulamasından birkaç ay sonra geldi. Seri, ilk üç sezonunda hayranların favorisi olduğunu kanıtlasa da izleyicilerin, üç yıllık aradan sonra aynı rekor izleyicisini sağlayıp sağlayamayacağını görmek ilginç olacak.

Bazı izleyici kayıtlarına göre Stranger Things, diğer Netflix dizileri olan The Witcher ve Bridgerton tarafından geride bırakıldı. Stranger Things Sezon 4 Kısım 1; 27 Mayıs’ta başladığında ne kadar izleneceğini zaman gösterecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.