Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things 4. Sezon Çıkış Tarihi Resmen Açıklandı

Stranger Things 4. Sezon ne zaman çıkış yapacak? Dizinin resmi çıkış fragmanı Türkçe altyazılı olarak yayınlandı.

Netflix, cuma günü yaptığı açıklamada, 2019’da duyurulan Stranger Things 4. sezon için 2022’ye kadar yayınlanmayacağını söylemişti. Bu beklenmedik bir gelişme değil, mayıs ayında son tanıtım fragmanı yayınlandığında dizinin hala yapım aşamasında olduğu ifade edilmişti.

Stranger Things 4. Sezon

Stranger Things, eylül 2019’un sonunda dördüncü sezon için resmen anlaşma imzaladı. Sezon çekimlerinin 2020’nin başında başladığı bildirildi ancak bu çalışma COVID-19 salgını nedeniyle ertelendi. Çekimler ekim ayında yeniden başladı ve bir ay sonra Netflix, biri Robert Englund tarafından canlandırılan sekiz yeni karakter duyurdu.

Stranger Things’in üçüncü sezonu Temmuz 2019’da başladı ve Hopper’ın Upside Down’a yürüyerek kendini feda etmesiyle sona erdi. Sovyet Rusya’da bir kredi sonrası alayı, onun hala hayatta olduğunu, sadece düşman ellerinde olduğunu ima etti. Şubat 2020’de yayınlanan gelecek sezonun ilk görüntüleri, muhtemelen iyi durumda olmasa da karakterin hayatta kaldığını doğruladı.

Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Dizinin yayın tarihi ile ilgili net bir tarih verilmese de Stranger Things 4. sezon büyük bir ihtimalle 2022’nin ilk yarısında gelecek.

Bu sezon, başrolde olan çocukların da büyümesi sebebiyle çok daha karanlık bir sezon olacak. Ayrıca senaryonun yazılma kısmı da diğer sezonlara kıyasladığımız da çok daha uzun sürdü.

Yeni sezonda, Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard ve Millie Bobby Brown tarafından yönetilen dizinin tüm kadrosu geri dönecek.

Stranger Things 4. Sezon Türkçe Fragman

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.