Next Games, Stranger Things Puzzle Tales’i Yayınladı

Stranger Things Puzzle Tales; Eleven, Hopper ve daha fazlası dahil olmak üzere karakterlerin başrol oynadığı mobil cihazlar için yeni bir hikaye odaklı bulmaca rol yapma oyunu olacak.

Stranger Things Puzzle Tales‘ın lansmanı sayesinde dizinin dördüncü sezonunun çıkışına kadar zaman geçirmek için yeni bir oyunumuz daha olacak. Oyunda, bulmaca görevlerini yaparken, karakter yeteneklerinde ustalaşırken ve Hawkins’in gizemlerini çözerken, Stranger Things‘den Eleven ve Jim Hopper da dahil olmak üzere hit Netflix şovundan farklı karakter varyasyonları toplayabileceğiz.

Netflix’in en büyük başarılarından biri olan Stranger Things, doğaüstü aksiyonu ve 1980’lerin dehşetiyle izleyicileri büyülese de hayranlar dizinin dördüncü sezonunun gecikmesine tepkili. Stranger Things üçüncü sezonu ilk olarak 2019’da başladı ve Netflix yakın zamanda yeni bölümlerin 2022’ye kadar yayınlanmayacağını doğruladı ancak marka için sadece dizi çıkmayacak.

Magic the Gathering için yeni bir Stranger Things Secret Lair kartı genişletmesi ortaya çıkarken, Ubisoft sevilen aksiyon serisinin en yeni üyesi Far Cry 6‘nın gelecekte bir noktada Stranger Things ek paketi alacağını duyurdu.

Stranger Things Puzzle Tales

Hemen yeni bir Stranger Things macerası arıyorsanız, Stranger Things Puzzle Tales‘ı denemek isteyebilirsiniz. Artık hem iOS hem de Android cihazlar için mevcut olan oyun, Next Games’ten oynaması ücretsiz bir mobil macera ve Netflix tarafından tamamen lisanslı. Hikaye odaklı bir bulmaca rol yapma oyunu olarak tanımlanan oyun, gösteriden ikonik konumların yanı sıra bir dizi tanıdık yüzleri de içerecek olan oyun boyunca, çizgi film tarzı grafikleri ve 1980’lerin temasını sunacak.

Oyun, Demogorgonlar ve “yüzlerce” doğaüstü canavar gibi tanıdık düşmanlarla birlikte Stranger Things karakterlerinin 50 farklı versiyonunu içerecek. Ödüllerin ve yükseltmelerin kilidini açarak, bulmaca görevlerinde ilerleyerek ve Upside Down’ın kalbine doğru ilerlemek için karakterlerin yeteneklerinde ustalaşarak ilerleyeceksiniz.

Stranger Things Puzzle Tales Neler Sunacak?

Stranger Things Puzzle Tales, Stranger Things dizisine ve onun bilgisine derinden bağlı ve oyunculara hayranların bildiği ve sevdiği birçok ürkütücü mekanda oynama şansı verecek. Yapboz oyunundaki yerler arasında, gösterinin Mike’ın bodrum katı ve Palace Arcade’in yanı sıra Hawkins Ulusal Laboratuvarı ve Starcourt Alışveriş Merkezi ile başladığı yer de dahil olmak üzere Netflix hitinin üç mevsimi boyunca görülen alanlar yer alacak.

Eleven, Mike, Lucas, Will, Dustin ve Max gibi genç kahramanlar da dahil olmak üzere hayranların en sevdiği karakterler, Chief Jim Hopper, Joyce, Steve ve Nancy gibi isimlerin yanında yer alacak.

En yeni Stranger Things oyunu, dizinin yeni bölümlerini bekleyenleri mutlu edecek. Yeni sezon, muhtemelen izleyiciler için beklemeye değecek olsa da oyuncular, çıkışa kadar zaman geçirmelerine yardımcı olmak için Animal Crossing gibi oyunlarda kendi Stranger Things’lerini oluşturmak için video oyunlarına yöneldi.

Stranger Things Puzzle Tales benzersiz görseller ve yeni hikayeler sunarken, yalnızca aynı karakterlere ve ayarlara sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda gösterinin en iyi bilinen ürkütücü ve sinir bozucu doğaüstü tehlikesini de sağlayan bir Stranger Things oyunu olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol