Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things Karakterleri MultiVersus’a Gelecek Mi?

Warner Bros.'un şemsiyesi altındaki serilerden çeşitli karakterleri bir araya getiren MultiVersus, zamanla kadroyu daha da genişletecek. Oyuncular, Eleven gibi Stranger Things karakterlerinin gelecekte MultiVersus'a gelip gelmeyeceğini merak ediyor. Peki, böyle bir olasılık gerçekten var mı?

DC Comics, Game of Thrones ve Looney Tunes dahil Warner Bros. çatısı altındaki çeşitli serilerden kahramanları buluşturan MultiVersus, 26 Temmuz’dan itibaren herkesin erişimine açıldı. Çapraz platform desteğine sahip olan ücretsiz dövüş oyununda Superman olarak uçabilir, LeBron James’in basketbol yeteneklerini kullanabilir veya Tazmanya Canavarı olarak ortalığı kasıp kavurabilirsiniz.

Bu karakterlerin tümü, tanınmış aktörler tarafından seslendirilirken, geliştirici stüdyo Player First Games, zaman içinde MultiVersus’a yeni karakterler eklemeye devam etmeyi planlıyor. Peki, kadroya katılacak bir sonraki dövüş kim olacak? Oyuncular, Eleven gibi Stranger Things karakterlerinin ileride oyuna gelip gelmeyeceğini merak ediyorlar.

Gandalf ve Eleven MultiVersus’a Eklenecek Mi?

stranger things MultiVersus

Netflix dizisinde Millie Bobby Brown tarafından canlandırılan karakterin başlangıçta MultiVersus‘a eklenmesi bekleniyordu. Fakat yakın tarihli bir sızıntı, Eleven ve Gandalf gibi kahramanlara atıfta bulunan seslendirme dosyalarının MultiVersus’tan kaldırıldığını ortaya koydu. Reddit kullanıcısı JPMB5555‘e göre bu dosyalar daha önce Yüzüklerin Efendisi’nden Gandalf’a Stranger Things’den Eleven’a ve Game of Thrones karakterleri Daenerys Targaryen ve The Hound’a atıfta bulunan seslendirme diyalogları içeriyordu.

Bu satırların tümü, oyunun açık betaya geçmesiyle birlikte kaldırıldı. Bu da, söz konusu karakterlerin ücretsiz dövüş oyununa artık eklenmeyebileceği anlamına geliyor. Gandalf, MultiVersus resmi olarak duyurulmadan önce ilk sızdırılan karakterlerinden biriydi. Dolayısıyla kaldırılması oldukça ilginç. Şimdilik Yüzüklerin Efendisi ve Stranger Things karakterlerini oyunda göremeyeceğiz gibi duruyor. Bununla birlikte Warner Bros. söz konusu diyalogları ileride yaşanabilecek potansiyel sızıntıları önlemek için de kaldırmış olabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.