Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things Dead by Daylight’a Geri Dönüyor

Dead by Daylight oyununa Stranger Things içerikleri tekrar dahil oluyor. Oyuncular karakterlerden kostümlere kadar birçok yeniliğe erişebiliyor.

Behaviour Interactive tarafından oyunculara sunulan çevrimiçi çok oyunculu hayatta kalma korku oyunu Dead by Daylight için yeni içerikler gelmeye devam ediyor. Stranger Things çetesinin tekrardan geri döneceği haberiyle beraber oyuncuları yeni etkinlikler, temalı kostümler ve daha fazlası bekliyor.

Stranger Things iş birliğinin Dead by Daylight‘a görünmesinin üzerinden birkaç yıl geçti. Bu süreçten sonra sonra oyuncular artık böyle bir iş birliğinin olmayacağını düşünüyordu. Ancak bugün yapılan duyuruyla beraber Stranger Things karakterlerinin oyuna tekrardan geri döneceğini doğruluyoruz.

2021 Yılında Bu İş Birliği Sona Ermişti

Stranger Things bölümü 2019 yılında Dead by Daylight oyununa dahil edilmiş ancak Kasım 2021de kaldırılmıştı. Şimdi ise iki yıl aradan sonra Demogorgon Katili ve Hayatta Kalanlar Nancy Wheeler ve Steve Harrington geri dönmeye hazırlanıyor ve oyuncular bugünden itibaren bu karakterlerin kontrolünü eline alabiliyor.

Dead by Daylight

Yeni duyuru, ekibin Stranger Things stüdyosuna “Stranger Things Gününüz kutlu olsun!” dileklerini iletmesinden kısa bir süre sonra resmi X (Twitter) hesabından geldi. Birçok hayran, yorumlarında bu karakterlerin oyuna geri dönmesinden duydukları heyecanı paylaştı. Stranger Things Günü olması nedeniyle, onları tekrardan oyunda görebilmek oyuncuları elbette mutlu etti.

Etkinlik kapsamında Demogorgon, Steve Harrington ve Nancy Wheeler karakterleri oyuna dahil oluyor. Bunun yanı sıra Jonathan Byers Efsanevi kıyafeti de geri geliyor. Aynı şekilde Yeraltı Yerleşkesi haritası tüm oyunculara açık oluyor. Bunun dışında tüm Stranger Things kıyafetleri oyun içi mağazada mevcut olarak karşımıza çıkıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.