Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead by Daylight’ın Cadılar Bayramı Etkinliği Duyuruldu

Dead by Daylight, Cadılar Bayramı'nı 18 Ekim'den 6 Kasım'a kadar Haunted by Daylight etkinliğinin geri dönüşüyle kutlayacak.

Behavior Interactive, Haunted by Daylight etkinliğinin 18 Ekim’de Dead by Daylight‘a geri döneceğini duyurdu. Etkinlikte boyunca oyuncular, Cadılar Bayramı temalı kıyafetler kazanmak için çeşitli etkinliklere katılacak. Haunted by Daylight, Varlığın Diyarını bir kez daha ele geçirecek ve onu Void Realm’in gizemli varlığıyla lekeleyecek. Sadece bu da değil, Jeneratörler ve Kancalar gibi tanıdık manzaralar da ürkütücü bir dönüşüme uğrayacak.

Haunted by Daylight etkinliğinin bir parçası olarak Dead by Daylight’ta, eski Hayatta Kalanların ve Katillerin Varlık tarafından atıldığı gizemli diyarlar olan Void Bölgeleri bulunacak. Oyuncular, Void Enerjisini Kararsız Yarıklara depolayarak Void Bölgelerine portallar açabilecek. Bunu yapmak, oyuncuların Haunts adı verilen atılan Hayatta Kalanları ve Katilleri haritaya bırakmasına olanak tanıyacak.

Dead by Daylight Twitch Dropları Geri Döndü

Dead by Daylight'ın Cadılar Bayramı Etkinliği Duyuruldu

Güncelleme aynı zamanda Oni ve Feng Min için yeni anıları da beraberinde getirecek. The Tome’da ayrıca The Dredge, Adam Francis ve Dwight Fairfield’dan da sahneye çıkacak. Oyuncular yeni anılar aracılığıyla Feng Min ve The Oni’nin geçmişini keşfedebilecek. Ayrıca 18 Ekim gününde oyunun mağazasına Tricks And Treats Collection ve The Void Collection kostümleri eklenecek. Hallowed Blight Collection ise 24 Ekim’de mağazaya gelecek.

Twitch Dropları da yeniden aktif olacak. Tek yapmanız gereken Twitch ve oyun hesaplarınızı bağlamak ve Dead by Daylight yayınları izlemek olacak. Aşağıda kazanabileceğiniz ödülleri görebilirsiniz:

  • Hatch Micro Playset Charm: 1 saat canlı yayın izleyin.
  • Elodie Rakoto – Eyed Ribcage Shirt: 2 saat canlı yayın izleyin.
  • The Hag – Sugar Claw: 3 saat canlı yayın izleyin.

Haunted by Daylight etkinliği 18 Ekim’den 6 Kasım’a kadar oynanabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.