Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things 5. Sezon Çekimleri 2023’te Başlıyor

Netflix Queue‘da Stranger Things başrolü Millie Bobby Brown ile dizi hakkında röportaj yapıldı. Oyuncunun açıklamalarına göre, sevilen Netflix dizisi Stranger Things’in 5. sezonun çekimleri gelecek yıl başlayacak. Brown, 2016’dan beri oynadığı karakter Eleven’a veda etmeye hazır olmadığını söyledi. Elbette yıllardır bütünleşilen bir karakterin yaşamını sonlandırıyor olmak, oyuncuda büyük eksiklik yaratacak.

Brown: ”Diziye başladığımızda hepimiz 14 yaşın altındaydık. Bu yaşlar insanlarla birlikte olmak ve kim olduğunuzu anlamak için en önemli zamanlar. Bu yüzden bu dizi bizim için çok önemli çünkü hayatımızın çok büyük bir parçası.” dedi. Dizinin hayranlarının içi buruk olsa da onlar için de güzel bir haberimiz var. Stranger Things sona eriyor olsa da, çalışmalarda bir spin-off projesi var.

Stranger Things Oyuncuları Oldukça Üzgün

Stranger Things

Dizinin yaratıcıları Duffer Brothers, bir sonraki projelerinde Eleven’ı veya diğer tanıdık yüzleri görebileceğimizi söyledi. Ancak yan proje, orijinal fikirden oldukça farklı olacakmış. Fakat izleyiciler üzülmemeli çünkü yeni yapım da oldukça cazip olacak. Brown, gelecek ay Netflix’e gelecek Enola Holmes 2’de Sherlock Holmes’un kız kardeşi rolünü canlandırmaya hazırlanıyor. Ayrıca bilim kurgu filmi The Electric State ve fantezi filmi Damsel’de rol alacak.

Eğer oyuncuyu seviyorsanız, yeni projelerine hazır olun. Brown, gelecek yıllarda ekranda sıkça görebileceğimiz bir yüz olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.