Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things Yönetmenlerinin Yapmakta Zorlandığı Seçim

En son yayınlanan sezonuyla oldukça ses getiren Stranger Things'in yapımcısı, 5. sezon için büyük bir ikilemde kaldığını belirtti. 5. sezonda bir aşk üçgeni olabilir.

Stranger Things 4. sezon, Nancy ve Jonathan çiftinin farklı eyaletlerde yaşadığını gördü. Mesafe, ilişkilerini zorladı ve Nancy eski erkek arkadaşı Steve ile daha fazla zaman geçirdi. Nancy, Steve ile ilk kez 1. sezonda sevgili olmuştu. O zamandan beri Steve, harika bir bebek bakıcısı, bir kahraman ve çok daha iyi bir erkek arkadaş olduğunu kanıtladı.

Peki 5. sezonda Nancy, Steve ile mi yoksa Jonathan ile mi olacak? Ross Duffer, cuma günü yayınlanan bir röportajda yer alan demeçte, “Tüm karakterleri çok seviyoruz, seçmek zor. Nancy’nin Steve ile geçirdiği son zamanlarda çok farklı bir insan olduğunu gördük. Bu yüzden Nancy’nin tanıdığı ve birlikte vakit geçirdiği Steve’i hepimiz seviyoruz.” dedi.

Stranger Things 5. Sezon Nasıl Olacak?

Stranger Things

Steve, Nancy gibi muazzam bir şekilde büyüdü, peki o ve Jonathan’ın bu kadar uzak olduğu gerçeğine bir de bunu eklediğinizde ne olur?” diye soran yazar ve yapımcı Ross Duffer, hayranlarını büyük ikilemde bıraktı. Temmuz ayında Natalia Dyer, karakterinin bir aşk üçgeninin ortasında olduğunu düşünüp düşünmediğini ele aldı.

Elm Sokağı’ndaki Kabus gibi korku filmlerinden ilham alan Stranger Things 4. sezon, dönemin efsanevi eserlerine selam vermeyi ihmal etmedi. Eleven, Dustin, Max, Caleb, Will, Steve, Joyce ve Hopper gibi serinin demirbaş karakterler 4. sezonda yine görünürken, bu isimlere yeni karakterler eşlik etti. Sezon sonunda Mike, Will, Jonathan ve Argyle ise Dr. Brenner ve Dr. Owens birlikte gizli yeraltı laboratuvarında olan Eleven‘ı kurtarmak için yola koyulmuştu. 

Duffer Kardeşler, son sezon için Hawkins Lisesi öğrencilerinin şimdikinden biraz daha yaşlı olabileceğini söyleyerek, muhtemel bir zaman atlamasına işaret etmişti. Bu yüzden Stranger Things 5. sezon merakla bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.