Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things 4. Sezon Her Zamankinden Daha ‘Karanlık’ Olacak

Netflix kütüphanesinin en sevilen dizilerinden Stranger Things, macerasına dördüncü sezonu ile devam edecek. Bilim kurgu serisinde Mike Wheeler karakterine hayat veren Finn Wolfhard, dördüncü sezonun “her zamankinden daha karanlık geçeceğini” söyledi.

Stranger Things üçüncü sezonun Netflix’te yayınlanmasının üzerinden o kadar uzun süre geçti ki, dizide olup bitenleri unutma noktasına geldik desek yeridir. Dahası, üçüncü sezonun kütüphaneye eklendiği zamanlarda, koronavirüs salgını başlamamıştı bile.

Duffer Kardeşler’in, bir buçuk yıldan fazla bir süre sonra, üçüncü sezon finalinde bize bıraktıkları devasa soru işaretinin cevaplanmasını bekliyoruz, ancak Netflix henüz bir ipucu vermediği için bu bekleyiş bir süre daha devam edecek.

stranger things 4. sezon

Hatırlatmak gerekirse, Stranger Things’in en sevilen karakterlerinden Jim Hopper (David Harbour), laboratuvarda meydana gelen patlamanın ardından kendisini gizli bir Rus yeraltı hapishanesinde buldu.

Başına neler geldiği, oraya nasıl düştüğü, nasıl kurtulacağı gibi siste kalan sorulara dördüncü sezonda ışık tutulacağını umuyoruz.

Dizide Mike Wheeler karakterini canlandıran Finn Wolfhard, yönettiği kısa film hakkında konuşmak üzere Tom Power ile CBC Radio programına konuk oldu. Yeni sezona dair birkaç ipucu vermeyi de ihmal etmeyen oyuncu, dördüncü sezon için “şimdiye kadarki en karanlık sezon” tanımlamasını yaptı.

stranger things 4. sezon Mike Wheeler

Her yeni sezonun daha karanlık, daha komik ve daha duygusal olduğunu söyleyen Wolfhard, tüm bu unsurların Stranger Things’i güçlendirdiğini ifade etti.

Birkaç hafta içinde kendi sahnelerini çekmek için sete döneceğini belirten Wolfhard, bazı oyuncu arkadaşlarının karantina kuralları nedeniyle yaşanan uzun bir gecikmeden sonra tekrar çekimlere başladığını aktardı.

Öte yandan Stranger Things 4. sezon için benzer tanımlamaları yapan başka oyuncular da var. Steve Harrington rolünde izlediğimiz Joe Keery, geçen yıl Total Film ile yaptığı bir röportajda, “Bunu her yıl söylediğimi bilsem de, sanırım dördüncü sezon öncekilerden çok daha korkunç ve karanlık olacak” ifadelerini kullanmıştı.

Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Duffer Kardeşler, Stranger Things 4. sezon çekimlerine devam ediyor. Bu da yeni sezonu yakın zamanda göremeyeceğimiz anlamına geliyor. Koronavirüs salgını nedeniyle büyük bir sekteye uğrayan dizinin bu yıl bitmeden yayınlanma ihtimalini de var. Konuya ilişkin yeni gelişmeler yaşanması halinde sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.