Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım’dan İlk Kareler

Dijital yayın platformu Netflix, 1 Temmuz'da yayınlanacak olan Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım'dan ilk görselleri paylaştı.

Duffer Kardeşler tarafından yaratılan ünlü Netflix dizisi Stranger Things, uzun bir aradan sonra dördüncü sezonu ile hayranlarına merhaba dedi. Yeni sezonun ilk bölümü 27 Mayıs’ta yayınlandı. Kalan son iki bölüm ise 1 Temmuz’da Netflix’e eklenecek.

Netflix, büyük bir heyecanla beklenen Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım‘dan ilk görselleri paylaştı. Yayınlanan karelerden birinde, Nancy, Dustin, Steven ve Hawkins’te olan diğer grup üyelerini bir arada görüyoruz. Birinci kısmın yedinci ve son bölümünde Nancy, Vecna ​​ile Upside Down’da sıkışıp kalmıştı. Bu da, Nancy’nin bir şekilde tekrardan diğer tarafa geçtiği anlamına geliyor.

Son İki Bölüm 1 Temmuz’da Geliyor

Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım

Joyce ve Murray ise Hopper’ı Sovyetler Birliği hapishanesinden kurtarmıştı. Paylaşılan karelerde bu üçlüyü de birlikte görüyoruz. Bir diğer fotoğrafta ise gizli yeraltı laboratuvarında olan Eleven ve Dr. Brenner yer alıyor. Stranger Things 4. Sezon konusu şöyle:

Hawkins’e dehşet saçan ve büyük yıkıma sebep olan Starcourt Savaşı’ndan bu yana altı ay geçmiştir. Savaşın getirdiği sonuçlarla boğuşan dostlarımız, ilk kez birbirinden ayrı düşer. Bir yandan da lise hayatının getirdiği karmaşaya göğüs geren arkadaşlar için işler hepten zorlaşmıştır.

Sezon Finali Sinema Filmi Tadında Olacak

Stranger Things 4. Sezon

En savunmasız oldukları böylesi bir anda korkunç, doğaüstü bir tehdit ortaya çıkar. Bu tehdit, çözülmesi durumunda Baş Aşağı Dünya’nın etrafa saldığı dehşete son verebilecek tüyler ürperten bir sırrı da beraberinde getirir.

Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım, 1 Temmuz’da Netflix‘te yayınlanacak. 8. bölümün süresi 1 saat 25 dakika, sezonun finali olan 9. bölümün süresi ise 2 saat 20 dakika olacak. 2016 yılından bu yana evlerimize konuk olan Stranger Things, henüz ne zaman çıkış tarihi belli olmayan 5. sezonu ile ekranlara veda edecek.

Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım Ön Gösterim

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.