Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things 4 2. Kısım İçin Meraklandıran Açıklama

Netflix dizisi Stranger Things'te Jim Hopper karakterini canlandıran David Harbour, heyecanla beklenen dördüncü sezon ikinci kısım hakkında merak uyandıran açıklamalarda bulundu.

Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım için sabırsız bekleyiş devam ederken, sevilen Netflix dizisinde Jim Hopper’ı canlandıran ünlü aktör David Harbour‘dan heyecanımızı körükleyen yeni açıklamalar geldi. IndieWire‘a konuşan Harbour, sezon finalinde epik aksiyon sahnelerinin olacağını söyledi ve devam etti: “Bu, bitiş yarışı. Elimizden geldiğince hızlı koştuğumuzu göreceksiniz. Aynı zamanda tüm karakterlerin daha fazlasını yaptığına ve sınırlarınızı zorladığına şahit olacaksınız”

Hopper’ın kaderi hakkında da konuşan başarılı aktör, karakterin her zamankinden çok daha güçlü ancak aynı zamanda hassas olacağını belirtti. Harbour’ın ‘hassas’ tanımlaması, Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım‘da büyük bir fedakarlık yapabileceği anlamını taşıyor olabilir. Bu da karakterin bir kez daha kendisini büyük bir tehlikede bulacağı anlamına geliyor.

Hopper’ın Kaderi Ne Olacak?

stranger things 4

Eleven ve Hopper, birbirlerini çok uzun bir süredir görmüyorlar. Kalan son iki bölümünde baba/kızın yeniden bir araya gelişine sahne olacağız. Fakat önce Hopper, Joyce ve Murray’nin Rus hapishanesinde serbest kalan Demogorgon ile mücadele etmesi gerekiyor.

Anlayacağınız soluksuz bir iki bölüm bizleri bekliyor. 8. ve 9. bölümlerin yer aldığı Stranger Things 4 2. Kısım, 1 Temmuz‘da Netflix’te yayınlanacak. Stranger Things 4. sezon kaç bölüm olduğunu merak ediyorsanız cevabı yazımızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca Stranger Things benzeri diziler listemize de göz atabilirsiniz.

Stranger Things 4 2. Kısım Fragmanı

Stranger Things 4 | 2. Kısım Fragmanı | Netflix

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.