Stellaris’in Yeni Genişlemesi Gün Yüzüne Çıktı!

Stellaris: Federations yakın bir tarihte lansmana çıkacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

2016 yılının başarılı uzay oyunu olan Stellaris yeni bir genişleme paketi almaya hazırlanıyor. Oyunculara yeni içerikler sunacak olan genişleme paketinin ne zaman çıkış yapacağı bilinmiyor.

blank

Hem yeni oyunlar hem de mevcut olan oyunlar için aralıksız çalışmaya devam eden Paradox Interactive Stellaris için yeni bir içerik genişlemesi ile gündeme geldi. 25 Ekim’e kadar Steam üzerinde 59.00 TL yerine yüzde 75 indirimle 14.75 TL’ye satışlarına devam eden yapım ilerleyen haftalarda yeni bir genişleme paketi alacak.

Steam üzerinde yer alan bilgilere göre oyuna yeni gelecek olan genişlemenin adı ‘Federations’ olarak belirlenmiş. Federations ile oyuncular galaksi üzerindeki diplomatik hakimiyetlerini daha önce hiç olmadığı kadar genişletebileceklermiş. Oyuncular yeni seçenekler ile kendi çıkarlarını yönlendirebilecek ve hakimiyet konusunda daha ileriye gidebilecekler.

Her imparatorluğun kendine has bir hikâyesini karşımıza çıkaracak olan genişleme de oyuncular yeni yapılara da erişebilecek, imparatorlukları için yeni projeler inşa edebilecekler. Özellikle oyuncular yeni Mega Uzay Gemisi İmalathanesi’ni inşa edebilecek, hem taktiksel hem de şok etkisi yaratan bu yapıyı kullanabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol