Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stellaris’i Temel Alan Yeni VR Oyunu Tanıtıldı

Ghost Signal, Paradox'un bilimkurgu 4X oyunu Stellaris'in bir yan ürünü ve sanal gerçeklikte bir gemi kaptanı olarak galaksiyi keşfetmenizi sağlayan roguelike oyunu olacak.

Ghost Signal: A Stellaris Game, Paradox’un büyük strateji oyununun bir yan ürünü olacak ancak asıl olarak VR için yapılmış roguelike bir aksiyon oyunu ve 2023’ün başlarında Meta Quest 2 başlığına gelecek. Bu, bilimkurgu 4X oyunu Stellaris için öngördüğümüz yön değildi ancak oyun ilgimizi çekmeyi başardı.

Geliştirici Fast Travel Games, Ghost Signal‘in, “Paradox Interactive’in hit galaktik evreninde geçen bir sanal gerçeklik aksiyon roguelite” olduğunu ve sizi bir gemiye kaptanlık edeceğiniz ve çok çeşitli uzaylı varlıklarla tanışacağınız hem büyük hem küçük “engin bir yıldızlar okyanusuna” sürükleyeceğini belirtti.

Ghost Signal: A Stellaris Game Fragmanı Yayınlandı

Stellaris

Stellaris’in kendisi gibi, Ghost Signal’da uzayın o soğukluğunu sizlere hissettirecek ve ana oyunun evrenindeki bu savaşlarda daha doğrudan yer alacaksınız. Üstesinden gelmek için gezegen boyutunda uzaylı canavarlar var ve neyse ki bu karşılaşmalar sırasında (araştırdığınız ve kilidini açtığınız sürece) bazı ağır topçuları araştırıp kullanabileceksiniz.

Bu aynı zamanda bir roguelite oyun olacak, yani rastgele haritalar, günlük zorluklar ve her koşuda çeşitli ilerlemelerin kilidi açılacak. Birkaç teknoloji ağacında kendi araştırmanızı yürütürken, karşılaştığınız yeni türleri araştıracak ve günlüklerini okuyacaksınız.

Resmi sitede daha fazla bilgi var ve yıldızlar arasında yeni düz ekran deneyimleri arıyorsanız Stellaris 3.0 güncelleme notları içeriğimize göz atabilirsiniz. Ana oyunun en son güncellemesi ve genişletme paketi ise zehirli bir tanrıyı diriltmek isteyen, zehire tapan şövalyelerin bir sırasını ekleyen yeni Toxoids tür paketi olarak yayınlandı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.