Estetik, Konfor ve Performans Bir Arada: SteelSeries Arctis Serisi

Dünyanın önde gelen oyuncu aksesuarları üreticilerinden SteelSeries, Arctis Serisi ile optimum performansı ve rahatlığı hedefliyor. Her üç oyuncu kulaklığı da üstün özellikleri kadar bütçe dostu fiyatlarıyla da öne çıkıyor.

Eğer oyundan maksimum verimi ve keyfi almak istiyorsanız, size eşlik etmesi için iyi ekipmanlar seçmeniz gerekiyor. Zira üst düzey bir oyuncu aksesuarına sahip olmak, performansınızı önemli ölçüde yukarıya çekecektir.

Bu anlayışla geliştirilen SteelSeries Arctis Serisi; rahatlık, dayanıklılık ve üstün performansı her bütçeye uygun olarak oyunculara sunuyor. Esporcu ve diğer oyuncuların üretim aşamalarına dahil edilerek üretilen SteelSeries ürünleri sanal dünyadaki tüm süreci bilerek tasarlanıyor.

Serinin Fiyat Performans Yıldızı: Arctis 1

SteelSeries Arctis 1

Her geçen gün büyüyen SteelSeries Arctis Serisi, yeni oyuncu kulaklıkları ile kullanıcılara geniş bir tercih ağı sunuyor. Bu ürünlerden biri olan Arctis 1, serinin fiyat performans yıldızı olarak öne çıkıyor.

Oyun esnasında duymanın zor olduğu ince fakat kritik sesleri algılayarak vurgulayan kulaklık, oyun içi veya sesli sohbet gürültüsü olsa dahi önemli sesleri öne çıkararak dikkatinizden kaçmamasını sağlıyor.

SteelSeries Arctis 1 modelinin Discord sertifikalı ClearCast mikrofonu, istenildiği zaman çıkarılması sayesinde büyük bir rahatlık sağlıyor. Böylece hem bilgisayar başında hem de seyahatlerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Çelik takviyeli ayarlanabilir kafa bandı rahatlığının yanında dayanıklılığı ile de dikkat çeken oyuncu kulaklığı, gövdesi üzerinde bulunan kontrol tuşları ile oyundan kopmadan mikrofon açıp kapatmak veya ses kontrollerini yapmanıza imkan tanıyor.

Arctis 3, Estetik ve Konforu Buluşturuyor

SteelSeries Arctis 3

Tanıtılan bir diğer SteelSeries oyuncu kulaklığı olan Arctis 3, konfor, performans ve dayanıklılık başlıkları altında geliştirilen bir ürün. S1 hoparlör sürücüleri oyun, müzik veya film fark etmeksizin dengeli ve temiz bir ses atmosferi oluşturmak üzere tasarlanmış. Oyun içerisindeki sesleri net ve kesintisiz olarak vurgulayarak her an tetikte kalmayı sağlıyor.

Basınç noktalarını ortadan kaldıran bir kafa bandına sahip olan kulaklık, dayanıklı olduğu kadar hafif ve rahat bir kullanım imkanı sunuyor. Ayrıca esporcular tarafından da onaylanan, atletizm sporcularından esinlenerek üretilen AirWeave kulak yastıkları, sürekli nefes alarak uzun kullanımlarda bile serin ve kuru kalmaya devam ediyor.

SteelSeries Arctis 3, en iyi oyun mikrofonu olarak gösterilen ClearCast mikrofonlarda kullanılan çift yönlü tasarım ortam gürültüsünü ayırt edebiliyor. Stüdyo kalitesinde doğal ve net bir ses iletmenizi sağlayan oyuncu kulaklığı, beyaz ve siyah renk seçenekleri ile geliyor.

Arctis 5, Ses Kalitesi ve Performansı Zirveye Çıkarıyor

SteelSeries Arctis 5 oyuncu kulakligi

SteelSeries’in Arctis serisinin vazgeçilmez üyelerinden SteelSeries Arctis 5, ses kalitesi ve performansında çıtayı biraz daha yukarı taşıyor. Oyun, film, müzik ve diğer her ortamda dengeli ve temiz ses atmosferi oluşturan S1 hoparlör sürücülerine ek olarak Arctis 5’te DTS iş birliği ile oluşturulan özel DTS Headphone:X 7.1 çevresel ses bulunuyor.

SteelSeries’in DTS Headphone:X ile ortak olarak Arctis için özel olarak tasarladığı bu algoritma ile sesler kullanıcı bir tüneldeymiş gibi boğuk ve yankılı olarak değil, son derece hassas ve net olarak geliyor.

Arctis 5’te de yine Discord tarafından onaylanmış, ortam gürültüsünü engelleyen ClearCast mikrofon bulunuyor. Ayrıca Arctis 5’te bulunan USB ChatMix Kadranı bir kumanda görevi görerek oyun ve sesli sohbet ses dengesini istenildiği zaman kolayca değiştirebilmenizi sağlıyor.

SteelSeries Arctis 5’te bulunan Prism RGB ışıklandırma, seçebileceğiniz 16,8 milyon renk sunarak istenildiği gibi kişiselleştirilebiliyor. Arctis 5 ile özel renk geçişleri ve efektler oluşturulabiliyor veya tüm SteelSeries ekipmanları Prism Sync ile birbirine bağlanabiliyor. Ayrıca Arctis 5’in her zevke uygun siyah ve beyaz renkli farklı gövde tasarımları da bulunuyor.

Daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol