Steel Division 2, 2 Mayıs’a Ertelendi!

Steel Division 2 yine ertelendi.

Eugen Systems tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz aylarda ertelenen Steel Division 2 yine bir ertelenme haberi ile gündeme geldi. Yapım 4 Nisan’dan 2 Mayıs’a ertelendi. İkinci kez ertelenen yapım yayınlanmadan oyuncuların tepkisini çekecek gibi görünüyor.

Bilgisayar platformu için özel olarak geliştirilen ve aylardır Steam’de oyuncular tarafından merakla beklenen Steel Division 2, oyuncuları sürükleyici bir savaş dünyasına götürecek. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilecek olan yapımda oyuncuları oldukça sürükleyici bir savaş dünyası bekliyor olacak. 4 farklı paket halinde Steam’de bilgisayar oyuncuları için ön siparişlere açılan yapım, bugün ertelenme haberi ile oyuncuları hayal kırıklığına uğrattı.

27 Mart’ta betaya çıkacak olan Steel Division 2, 2 Mayıs’ta Steam’de oyunculara sunulacak. Geliştirici ekip oyunculardan gelecek olan geri bildirimler ile oyun üzerinde bazı dokunuşlar yapacakmış. Daha doğrusu ertelenme bahanesi olarak bu düşünce öne sürülmüş.

PC Gamer’ın haberi ile öğrendiğimiz gelişme ile oyunun 2 Mayıs’ta yayınlanacağı belirtiliyor. Yapım 27 Mart’ta beta olarak ön sipariş eden oyuncuların karşısına çıkacak ve iki gün boyunca oynanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol