Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’de Bu Haftanın Ucuz Oyun Önerileri #1

Dünyanın en popüler dijital oyun platformu olan Steam'de her hafta çok sayıda oyun indirime giriyor. Sizler için hazırladığımız bu seride, içinde bulunduğumuz haftanın dikkat çeken ucuz oyun fırsatlarını ele alıyoruz.

Steam’deki En İyi Ucuz Oyunlar – Dünyanın en çok ziyaret edilen PC oyun platformu olan Steam oyun önerileri konusunda başvurabileceğiniz yegane yerlerin başında geliyor. Mağazada her hafta düzenli olarak çeşitli promosyon gerçekleşiyor. Bunlardan bazıları yayıncı kampanyaları olurken, bazıları da Steam’in mevsimsel indirimleri oluyor. Örneğin şu anda hack and slash ve dövüş oyunlarında önemli fırsatların sunulduğu Kır Parçala isimli bir Steam indirimi var.

Siz değerli okuyucularımız için başlattığımız bu yeni seride Steam’de haftanın ucuz oyunlarını listeleyeceğiz. Bu sayede mütevazi bir bütçe ile yeni oyun önerileri arayanlara yardımcı olmayı umuyoruz. Eğer siz de kitaplığınızı makul bir para harcayarak genişletmek istiyorsanız, hemen aşağıda sizlerle paylaştığımız fırsatlara göz atabilirsiniz.

Steam’den Ucuz Oyun Önerileri

Black Desert

steam oyun önerileri

 • Normal Fiyatı: 19 TL
 • İndirimli Fiyatı: 1,90 TL

Listemize, bir MMORPG klasiği ile başlıyoruz. Pearl Abyss tarafından geliştirilen ve yayınlanan Black Desert, sürekli olarak genişleyen bir dünyada aksiyon dolu bir dövüş deneyimi yaşatıyor. Aynı klanda yer aldığınız arkadaşlarınızla birlikte savaşabilir, haritadaki canavarları ve büyük boss’ları avlayabilir ya da balıkçılık, ticaret ve eğitim gibi faaliyetler gerçekleştirebilirsiniz. Derinlikli bir karakter özelleştirme sistemi sunan oyun, bu sayede kahramanınız üzerinde tamamen kendi tarzınızı yansıtmanıza izin veriyor.

Assetto Corsa

ucuz oyunlar

 • Normal Fiyatı: 32 TL
 • İndirimli Fiyatı: 6,40 TL

Arkadaşınızla oynayacak eğlenceli bir yarış oyunu arıyorsanız, siz harika bir önerimiz var. Şu anda Steam’deki en ucuz oyunlar arasında bulunan Assetto Corsa, sahip olduğu gelişmiş DirectX 11 grafik motoru sayesinde son derece gerçekçi bir deneyim yaşatıyor. Oyundaki her arabanın özellikleri ve sürüş hissiyatı, gerçek dünyadaki versiyonuyla birebir aynı yaratıldı. Assetto Corsa, kariyer modu ve özel etkinliklerin yanı sıra tamamen özelleştirilebilir, tek oyunculu ve çok oyunculu modlar içeriyor.

Bu da ilginizi çekebilir: Steam Sonbahar İndirimleri 2022 Ne Zaman Başlıyor?

Stellaris

steam ucuz oyun

 • Normal Fiyatı: 79 TL
 • İndirimli Fiyatı: 19,75 TL

Europa Universalis, Victoria ve Hearts of Iron gibi serilerin arkasındaki Paradox tarafından geliştirilen Stellaris, uzayda olağanüstü bir strateji deneyimi yaşatıyor. Yıldızlar arasında yolculuk ederken çok sayıda türü keşfedecek ve onlarla etkileşime gireceksiniz. Araştırma yapmak ve keşfetmek için bilim gemileri göndererek kendi galaktik imparatorluğunuzu kuracaksınız. Kendi medeniyetinizin geleceği için bir yol çizerken, galaktik harikaları keşfedecek, ittifaklar kuracak ve düşman imparatorluklarla savaşacaksınız.

Hades

oyun önerileri

 • Normal Fiyatı: 40 TL
 • İndirimli Fiyatı: 24 TL

Steam’de ucuz oyun arayanlara gözümüz kapalı tavsiye edebileceğimiz Hades, tüm zamanların en iyi bağımsız oyunlarından. Supergiant Games imzalı rogue-like, hızlı tempolu oynanışı, sürükleyici hikayesi ve seviye tasarımlarıyla kesinlikle takdiri hak ediyor. Ölümsüz Yeraltı Prensi Hades olarak, Olympus’un güçlerini ve efsanevi silahlarını kullanarak ölülerin tanrısının pençelerinden kurtulacak, her benzersiz kaçış girişiminde daha da güçlenecek ve hikayedeki boşlukları birleştireceksiniz.

Kingdom Two Crowns

steam ucuz oyunlar

 • Normal Fiyatı: 32 TL
 • İndirimli Fiyatı: 8 TL

Birlikte oynamak ve vakit geçirmek için harika bir oyun olan Kingdom Two Crowns, can sıkıntısına birebir geliyor. Son derece güzel bir atmosfere sahip olan oyun, müzikleriyle size sürükleyici bir ortam sunuyor ve saatlerin nasıl geçtiğini unutuyorsunuz. Herkesin kütüphanesinde bulunması gereken bir oyun olan Kingdom Two Crowns, gerçekten huzur verici ve keyifli vakit geçirebileceğiniz bir deneyim yaşatıyor.

Bus Simulator 18

ucuz oyun

 • Normal Fiyatı: 40 TL
 • İndirimli Fiyatı: 12 TL

Listemizin bu sırasındaki ucuz oyun önerimiz simülatör tutkunlarına geliyor. Türkçe arayüz desteğine sahip olan Bus Simulator 18‘de, bir otobüs sürücüsünün günlük yaşamını yakından deneyimliyorsunuz. Mercedes-Benz, Setra, MAN ve IVECO’nun 8 orijinal lisanslı şehir otobüsünün direksiyonuna geçin ve yolcularınızı tek oyuncu modunda tek başınıza ya da gerçek zamanlı çok oyunculu modda arkadaşlarınızla birlikte güvenli ve dakik bir şekilde varış noktalarına taşıyın. Oyunda 12 farklı bölgede otobüs sürücülüğü yaparak, büyük bir şehrin trafiğinin zorluklarıyla ve beraberinde getirdikleriyle yüzleşeceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.