Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Sonbahar İndirimleri 2022 Ne Zaman Başlıyor?

Oyuncular cüzdanlarını hazırladı, bu seneki Steam Sonbahar İndirimleri'ni bekliyor. Peki, binlerce oyunda kaçırılmayacak fırsatların olacağı bu dev kampanya ne zaman başlıyor?

Her oyunsever, Steam indirim tarihlerini akıllarının bir köşesine yazar. Hatta mıh gibi kazır desek yeridir. Günümüzün en çok ziyaretçiye sahip oyun mağazası olan Steam, her yıl geleneksel olarak indirim kampanyaları düzenler. Özellikle yılın belirli dönemlerinde gerçekleşen mevsimsel indirimler, ucuz oyunlar alarak kitaplığınızı genişletmenize imkan tanır.

Geçtiğimiz haziran ayındaki Steam Yaz İndirimleri, bu yılın şimdiye kadarki en büyük kampanyası oldu. Şimdi gözümüz kulağımız bir sonraki promosyonda. Ufukta Steam Sonbahar İndirimi 2022 var. Peki, ne zaman? Bir indirimin ne zaman başlayacağını ve biteceğini bilmek, bütçenizi ona göre ayarlamanıza yardımcı olur. Sizin de hak vereceğiniz üzere korkunç bir hayat pahalılığıyla karşı karşıyayız.

Steam İndirimi İçin Cüzdanlarınızı Hazırlayın

steam sonbahar indirimi

Hal böyleyken oyun gibi bazı zevklerimize para ayırmak her zamankinden daha zorlayıcı oluyor. Neyse ki ara sıra gerçekleşen Steam indirimleri sayesinde cebimizi çok zorlamadan iyi oyunlara sahip olma şansı yakalıyoruz. Valve, Steam Sonbahar İndirimleri 2022 için henüz net bir tarih açıklamadı. Fakat kampanyanın ne zaman olacağı hakkında bir fikir sahibi olmak için geçtiğimiz seneki indirim tarihlerine göz atabiliriz.

2021’deki Steam Kara Cuma/Sonbahar İndirimi, 24 Kasım’da başlayıp 1 Aralık’ta sona ermişti. Önceki yıllardaki tarihler de benzer bir aralığı kapsıyor. Bundan yola çıkarak kendinizi -ve tabii ki cüzdanınızı- ona göre hazırlayabilirsiniz. Fakat önce, 19-26 Eylül tarihlerinde hack-and-slash ve dövüş oyunlarında indirimlerin olacağı Steam Bash Bash etkinliği olacak.

Steam Sonbahar İndirimleri 2022’ye Çok Az Kaldı!

steam sonbahar indirimleri 2022

Ardından 3 Ekim – 10 Ekim’de Steam Next Fest gelecek. Bu, tam olarak bir indirim etkinliği olmasa da çok sayıda oyun demosunu ücretsiz oynamanızı sağlaması açısından harika bir deneyim yaşatıyor. Steam Sonbahar İndirimleri 2022’den önceki son kampanya ise 25 Ekim – 1 Kasım’da düzenlenecek Steam Cadılar Bayramı İndirimi olacak.

Bu yılki geçmiş Steam indirimleri ve tarihlerine aşağıdan göz atabilirsiniz. Ayrıca SteamDB‘de bir sonraki Steam indirimi bir geri sayım sayacı da var.

 • 28 Şubat – 7 Mart 2022: Birlikte Uzaktan Oynatma
 • 14 Mart – 21 Mart 2022: JRPG İndirimleri
 • 28 Mart – 4 Nisan 2022: SimFest
 • 2 Mayıs – 9 Mayıs 2022: Steam Rogue Diyarı İndirimleri
 • 23 Mayıs – 30 Mayıs 2022: Yarış Festivali
 • 13 Haziran – 30 Haziran 2022: Steam Next Fest
 • 23 Haziran – 7 Temmuz 2022: Steam Yaz İndirimi
 • 18 Temmuz – 25 Temmuz 2022: Steam VR Festivali
 • 1 Ağustos – 8 Ağustos 2022: Steam Hayatta Kalma Festivali

Güncellendi (28 Eylül 2022): Valve, Steam Sonbahar İndirimi 2022 tarihini 22 – 29 Kasım olarak açıkladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.