Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Türkiye’de Bayram Boyunca En Çok Satan Oyunlar

Steam Türkiye üzerinden bayram tatili boyunca en çok satın alınan oyunlara göz atma vakti.

Valve, Steam Türkiye mağazası üzerinden haftalık en çok satan oyunları açıkladı. 9 – 16 Nisan tarihleri aynı zamanda bayram tatiline denk geldiği için, bu süre zarfında kullanıcıların en fazla rağbet gösterdikleri oyunlar da ortaya çıkmış oldu. Counter Strike 2, her zaman olduğu gibi zirvedeki yerini alırken, onu sırasıyla PUBG: BATTLEGROUNDS ve Euro Truck Simulator 2 takip ediyor.

Dört ve beşinci basamaklarda Helldivers 2 ve EA Sports FC 24 var. Eğer Xbox sahibiyseniz FC 24’ü sadece 280 liraya satın alabileceğiniz bilgisini araya sıkıştıralım. Xbox mağazasında geçerli olan bahar indirimi, 18 Nisan’da sona erecek. Tekrardan listemize geri dönersek, inşaat ve yönetim simülasyonu oyunu RimWorld, altıncı sırayı alıyor.

Türk Oyuncular, Bayramda da Steam’i İhmal Etmedi

steam çok satanlar bayram

Kısa süre önce Gold Road bölümüne ilk bakışı attığımız The Elder Scrolls Online, 3 dolara düşen fiyatı ile yedinci olurken, hemen arkasından bir başka MMO klasiği Black Desert geliyor. Prime Video’da gösterime giren dizi uyarlamasının ardından oyuncu sayısını hiç olmadığı kadar artıran Fallout 4, listeye dokuzuncu sıradan giriyor.

Bethesda imzalı ünlü RPG’yi Steam’den yüzde 75 indirimle 3 dolara satın alabilirsiniz. İndirimdeki bir başka kült klasik olan Red Dead Redemption 2 ise tam 39 basamak birden yükselerek ilk 10’u tamamlıyor. Rockstar Games tarafından geliştirilen kül klasiği normalden yüzde 75 daha ucuza, 24 dolar karşılığında hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.