Steam, Hafta Sonu İçin Çok Sayıda Oynaması Ücretsiz Oyun Sunuyor

Steam, bu hafta sonunuzu neşelendirmek için çok sayıda oynaması ücretsiz oyun sunuyor. Önümüzdeki üç gün boyunca hiçbir ücret ödemeden deneyimleyebileceğiniz yapımlar arasında Hearts of Iron IV de var.

Tüm gözler haftanın ücretsiz Epic Games oyununa çevrilmişken, Steam’den herkesi sevindirecek bir hamle geldi. Bildiğiniz gibi Steam bedava oyunlar konusunda Epic kadar cömert değil, ancak hafta sonları için düzenli olarak oynaması ücretsiz oyunlar sunuyor. Mağaza bu kez tam dört oyunu önümüzdeki üç gün için bedava yaptı.

Steam Oynaması Ücretsiz Oyunlar Hafta Sonunuzu Keyifli Kılacak

ücretsiz steam oyunları

Her zaman Steam’de ücretsiz güzel oyunlar bulmak mümkün, ancak hafta sonu için yapılan kampanyalar çok daha ilgi çekici olabiliyor. Sevilen strateji oyunu Hearts of Iron IV, hikaye odaklı taktiksel gizlilik oyunu Desperados III, çok oyunculu nişancı arenası Retimed ve son olarak bilim kurgu strateji yapımı Stellaris, Steam oynaması ücretsiz oyunlar arasındaki yerini aldı.

Yalnızca hafta sonuna özel olan bu ücretsiz Steam oyunları haricinde, kütüphanenize sonsuza kadar ekleyebileceğiniz iki yapım da bulunuyor. Bunlardan biri 31 TL değerindeki aksiyon rol yapma oyunu Titan Quest Anniversary Edition iken, diğeri ise 90’ların RYO klasiği Jagged Alliance: Gold Edition olacak. Her iki oyunu da 23 Eylül Perşembe 20:00’dan önce alırsanız ücretsiz sahip olacaksınız.

Ücretsiz Steam Oyunları Arasında Sevilen Strateji Oyunu Hoi4 de Var

steam oynaması ücretsiz oyunlar hoi4

Bu arada aynı tarihe kadar 279 TL değerindeki Battlefield 1 Kısayol Kiti: Ultimate Paket‘in de bedava olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Fakat bu içeriği oynamak için oyunun Steam sürümüne sahip olmanız gerektiğinin altını çizelim.

Steam oynaması ücretsiz oyunlara 20 Eylül Pazartesi saat 20:00’a kadar erişilebilecek. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, oyunları sonsuza kadar kütüphanenize ekleyemeyeceksiniz. Yine de bu fırsatı kaçırmamanızı öneriyoruz. Steam’deki ücretsiz oyun promosyonlarına buradaki sayfadan ulaşabilirsiniz.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol