Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Kış İndirimlerinde 20 TL Altına Alabileceğiniz En İyi Oyunlar

Steam Kış İndirimleri geçtiğimiz saatlerde başladı. Binlerce oyunda kaçırılmayacak fırsatların yer aldığı kampanya, 5 Ocak Çarşamba günü bitiyor. Bu içeriğimizde, indirimler sona ermeden 20 TL altına sahip olabileceğiniz birbirinden güzel 10 oyunu sizler için listeledik.

Steam’in her yıl düzenlediği kış indirimleri nihayet başladı. Oyunseverlerin merakla beklediği bu kampanya 5 Ocak 2022 tarihine kadar devam edecek. Binlerce oyunda indirim sağlayan promosyon, kütüphanelerini yenilemek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Steam Kış İndirimleri, içinde bulunduğumuz yılın sona ermesine az bir zaman kala birbirinden önemli oyunlarda kaçırılmayacak tasarruflar elde etmenizi sağlıyor. Dilerseniz daha fazla uzatmadan Steam Kış İndirimlerinde 20 TL atına alabileceğiniz oyunlardan oluşan öneri listemize geçelim.

Euro Truck Simulator 2 – 9,75 TL

Steam Kış İndirimleri 2021

Onlarca şehirden bir diğerine yük taşıma ve gerçek yollar sayesinde ilgi duyanların satın alması gereken bir oyun. Simülasyon oyunlarının en beğenilenlerinden olan Euro Truck Simulator 2, yüzde 75 indirimle 9,75 TL fiyat etiketi ile Steam Kış İndirimlerinde kütüphanenize mutlaka eklemeniz gereken oyunlardan biri. Oyunu satın almak isterseniz buraya tıklayarak Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

The Witcher: Wild Hunt – 11,99 TL

Steam Kış İndirimleri 2021

The Witcher: Wild Hunt, anlamlı seçimler ve etkileyici sonuçlarla dolu, görsel olarak çarpıcı bir fantezi evreninde geçen, hikaye odaklı bir açık dünya RPG oyunu olarak oyunseverlerin beğenisine sunuluyor. Yüzde 80 indirim ile 11,99 TL fiyat etiketine sahip olan bu oyunu da kütüphanenize eklemeyi şiddetle öneriyoruz. Buraya tıklayarak Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

Hearts of Iron IV 14,75 TL

Steam Kış İndirimleri 2021

Hearts of Iron 4, oyunculara askeri stratejiye dair kapsamlı bir oyun deneyimi sunuyor. Ordu eğitiminden fabrikaların inşasına,  diplomasiden silah ve araçların üretimine kadar her şeyi kapsıyor. Buraya tıklayarak Steam sayfasına ulaşabilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra Hoi4 hilelerine ihtiyacınız olabilir.

The Forest – 12,80 TL

Steam Kış İndirimleri 2021

Bir uçak kazasından sonra tek başınıza gizemli bir ormanda yamyamlardan oluşan bir topluma karşı hayatta kalmak için savaşmak zorundasınız. Forest, Steam Kış İndirimlerinde 20TL altına satın alabileceğiniz oyunlardan birisi. Buraya tıklayarak Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

Cities Skylines – 12,25 TL

Steam Kış İndirimleri 2021

Şehir kurma simülasyonlarından en beğenileni olan Cities Skylines’ı bu kampanyada satın alabilirsiniz. Popüler simülasyon oyunu Steam Kış İndirimleri 2021‘de yüzde 75 indirime girerek 12,25 TL’ye düştü. Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Mortal Combat 11 – 16,40 TL

Steam Kış İndirimleri 2021

Dövüş oyunları denildiğinde akla ilk gelenlerden olan Mortal Kombat‘ın on birinci oyunudur. Bu oyun Mortal Kombat X’in devam niteliğinde olup Unreal Engine 3 motorunun yoğun modifiye edilmiş versiyonunu kullanıyor. Bu oyunu satın almak isterseniz buraya tıklayarak Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

Europa Universalis IV – 14,75 TL

Steam Kış İndirimleri 2021

Strateji oyunlarından en beğenilen serilerinden biri Europa Universalis IV, egemen bir küresel imparatorluk yaratmak için size yıllar boyunca rehberlik edecek bir ulusun kontrolünü veriyor.

Eşsiz özgürlük, derinlik ve tarihsel doğrulukla ulusunuzu yüzyıllar boyunca yönetin. Zengin stratejik ve taktik derinliğe sahip bu destansı oyunda gerçek keşif, ticaret, savaş ve diplomasi hayata geçirilecek. Steam Kış İndirimlerinde 14,75 TL’ye kadar düşen oyunu satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Ark Survival Evolved – 16,50 TL

Steam Kış İndirimleri 2021

ARK isimli gizemli bir adada mahsur kalıp, avlanmalı, kaynak toplamalı, eşya üretmeli, bitki büyütmeli, teknolojiler araştırmalı ve dayanıklı elementlerle sığınak yapmalısın. Kurnazlığını ve kaynaklarını öldürmek veya dev dinazorları ve adada dolaşan diğer ilkel yaratıkları evcilleştirmek ve beslemek için kullan. Hayatta kalma oyunlarından biri olan ARK: Survival Evolved’i 16,50 TL’ye satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Batman Arkham Knight – 11,80 TL

Steam Kış İndirimleri 2021

Batman: Arkham Knight, En İyi Oyun ve En İyi Aksiyon-Macera da dahil olmak üzere çeşitli ödüller almıştır. Çıkışından önce ve sonra birçok 2015’in en iyi video oyunları listelerinde yer almıştır. Gotham City’de geçen bir açık dünya aksiyon-macera video oyununu buraya tıklayıp satın alabilirsiniz.

Frostpunk – 15 TL

Steam Kış İndirimleri 2021

Steam Kış İndirimleri 20 TL altı oyun listemizin son üyesi olan Frostpunk, ilk toplumsal hayatta kalma oyunudur. Dünyada ayakta kalan son şehrin yöneticisi olarak amacın, hem şehir sakinlerini hem de altyapıyı idare etmek olacak. Bu oyunu kütüphanenize eklemek isterseniz buraya tıklayarak Steam sayfasına erişebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.