Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Haftalık En Çok Satanlarda Zirve Değişti (Türkiye)

Haftalık gelire göre Steam Türkiye mağazasında en çok satan oyunlar belli oldu. Bir önceki listenin zirvesinde yer alan FIFA 23, liderliği Call of Duty Modern Warfare 2'ye kaptırdı.

Valve, her salı olduğu gibi Steam Türkiye‘de haftalık en çok satanları açıkladı. 28 Ekim’deki çıkışından bu yana listenin gediklisi haline gelen Call of Duty Modern Warfare 2, 1.099 liralık fiyatıyla bir kez daha zirvenin sahibi oldu. İkinci sırada, Prime Status fiyatı 249,95 liraya kadar çıkan Counter-Strike: Global Offensive var. Bu iki oyunu, bir önceki listenin tepesinde yer alan FIFA 23 izliyor. İkonik serinin yeni halkası, ülkemizde 699,99 liraya satılıyor.

Dördüncü sırada, Valve’ın bir başka oynaması ücretsiz fenomeni Dota 2 bulunuyor. 2022’nin en spektaküler oyunlarından The Callisto Protocol, haftanın en çok satan beşinci oyunu oluyor. Dead Space’in yaratıcısı Glen Schofield tarafından geliştirilen hayatta kalma-korku oyunu, çok sayıda bug’a sahip olması nedeniyle sıkıntılı bir lansman dönemi geçiriyor. Şu anda oyun için yazılan 15 bine yakın incelemeden yüzde 57 kadarı olumlu.

Modern Warfare 2, Steam’de En Çok Satan Oyun Oldu

steam en çok satanlar

Listenin altıncı basamağında, 19 Aralık’a kadar yüzde 67 indirimle 98,67 liraya satılan Red Dead Redemption 2 var. Onu sırasıyla, yüzde 60 indirimdeki Rainbow Six Siege, Lost Ark ve Warhammer 40,00 Darktide takip ediyor. Steam çok satanların ilk 10’u ise Battlefield 2042 ile tamamlanıyor. Haftalık olarak açıklanan listeler, satış adedine değil, gelire göre oluşturuluyor. Bu nedenle fiyatı yüksek olan oyunların ilk sıralarda yer alma şansları daha fazla oluyor.

Steam’de haftalık en çok satan ilk 10 oyun şöyle sıralanıyor:

 1. Call of Duty Modern Warfare 2
 2. Counter-Strike: Global Offensive
 3. FIFA 23
 4. Dota 2
 5. The Callisto Protocol
 6. Red Dead Redemption 2
 7. Rainbow Six Siege
 8. Lost Ark
 9. Warhammer 40,00 Darktide

Steam’de bu haftanın ucuz oyun önerilerine göz attınız mı?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.