Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’de Bu Hafta Sonu 3 Oyun Ücretsiz (Biri Tamamen Sizin)

Her hafta oynaması ücretsiz oyun kampanyaları gerçekleştiren Steam, bu sayede kullanıcılara merak ettikleri yapımları deneme fırsatı sunuyor. Mağazada bu hafta sonu, biri tamamen sizin olacak şekilde üç adet ücretsiz oyun var!

Dünyanın en popüler PC oyun dağıtım platformu olan Steam, sınırlı süreliğine bedava oyunlar sunmaya devam ediyor. Ücretsiz oyun denilince zihinlerde direkt Epic Games logosu canlansa da, Steam de zaman zaman bu tarz promosyonlara imza atıyor. Bildiğiniz gibi sizlerle düzenli olarak hafta sonu oynaması ücretsiz Steam oyunlarını paylaşıyoruz. Şimdi bunların bir yenisi ile daha karşınızdayız.

Eğer bu hafta sonu yapacak daha iyi bir aktiviteniz yoksa, bedava oyunların tadını çıkarabilirsiniz! Listede toplam 3 oyun var. Bunlardan ikisi, yalnızca bu hafta sonu bedava oynanabilecekken, diğeri tamamen sizin olacak. 25 TL değerindeki Monstrum 2 ve 79 TL değerindeki Last Oasis, 7 Ağustos Pazartesi saat 20:00’a kadar ücretsiz denenebilecek.

Monstrum 2, Bu Hafta Sonu Steam’de Ücretsiz

bedava oyun

Bedava erişim sonunda memnun kalmanız halinde Last Oasis’i yüzde 50 indirim ile satın alma şansınız var. Ek olarak, hafta sonundaki ilerlemenizi tam oyuna aktarabileceğinizi de belirtmeden geçmeyelim. Windows ve Mac platformları için bağımsız bir simülasyon oyunu olan Despotism 3k ise 11 Ağustos’a kadar alınması halinde sonsuza dek sizin olacak.

2-5 oyuncuya kadar oynanan hayatta kalma korku oyunu Monstrum 2, asimetrik bir PvP deneyimi sunuyor. Yıkık bir deniz üssünden kaçmak için taktiksel bir mücadelede mahsur kalmış bir ekip olarak kendinizi korkunç bir canavara karşı korumaya çalışıyorsunuz. Ayrıca insanları avlayan birçok korkunç canavardan biri olarak oynama şansınız da var. Last Oasis ise hareket halinde mobil üsler inşa edip seyahat edebileceğiniz bir MMO. Ticaret, korsanlık, yağma ve çok daha fazlasını yapabileceğiniz oyun, devasa bir açık dünyada geçiyor.

Last Oasis’te Mobil Üsler İnşa Edebilirsiniz

steam ücretsiz oyun

Son olarak, 11 Ağustos’a kadar ücretsiz sahip olabileceğiniz Despotism 3k oyunundan bahsedelim. Bu ilginç oyunda, köleleştirilen insanlığın bir mekanizmayı kontrol etmelerini sağlıyorsunuz. Fakat süreci çok iyi denetlemeniz gerekiyor. Zira çalışma halkası aksadığı takdirde düzen tamamen bozuluyor ve oyuna en baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Bu açıdan biraz sinir bozucu olsa da, kesinlikle keyifli vakit geçirebileceğiniz bir oyun.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

5 Yorum

 1. Lapaix

  Normalde yorum yazmam ama sitenizi tebrik ederim scam atmadan da adam akıllı oyun haberi verilebileceğini göstermiş oldunuz moderatörü bu davranışından ötürü ayakta alkışlıyorum. 🙂

  1
  0
  Cevap
  • Berk Baylançiçek

   Çok teşekkürler 🙂

   1
   1
   Cevap
 2. Bedirhan

  Muhteşem bir yazı. Kalıcı ücretsiz olan oyunu yazmayı unutmanız dışında bir sorun yok. Tebrikler

  0
  0
  Cevap
  • Berk Baylançiçek

   Selamlar. Kalıcı ücretsiz oyun Despotism 3k. Yazıda ayrıntılı olarak yer alıyor:)

   1
   0
   Cevap
  • ketchuplinsan

   despotizm 3k tamamen ücretsiz olan

   0
   0
   Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.