Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Haftanın En Çok Satanlar Listesi Açıklandı!

Steam'de geçtiğimiz haftanın en çok satanları belli oldu. Mağazadaki en fazla satan ürün Valve'ın el konsolu Steam Deck olurken, yeni fenomen Stray ise bir kez daha en çok satan oyun oldu.

Günümüzün en popüler dijital oyun dağıtım platformu Steam haftanın en çok satanlar listesini açıkladı. 25 – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasındaki gelir rakamlarına göre hazırlanan liste, hem yeni çıkan oyunlara hem de eski oyunlara ev sahipliği yapıyor. Buna göre zirve, üst üste dokuzuncu kez Steam Deck‘in oluyor.

Valve’ın taşınabilir el konsolu, geçtiğimiz hafta mağazanın en çok satan ürünü konumunda. Henüz Türkiye’de satışa sunulmayan Steam Deck, 399 dolarlık bir başlangıç fiyatına sahip. İkinci sırada, oyun dünyasının yeni fenomeni Stray var. BlueTwelve Studio tarafından geliştirilen siberpunk macera oyunu, neredeyse tüm incelemelerden tam puan alarak herkesi şaşırttı.

Steam’de En Çok Satan Oyun Stray Oldu

steam haftanın en çok satanlar listesi

Onun hemen arkasından sırasıyla Digimon Survive, No Man’s Sky ve bu ay PC’ye çıkacak olan Marvel’s Spider-Man Remastered geliyor. Steam haftanın en çok satanlar listelerinin müdavimlerinden Elden Ring, bu kez yedinci basamakta karşımıza çıkarken, Rockstar Games’in ikonik RPG’si Red Dead Redemption 2 sekizinci sıradan kendine yer buluyor.

Tablonun son iki sırasını ise Raft ve Grand Theft Auto V oluşturuyor. 7 senelik bir oyun olmasına rağmen hala peynir ekmek gibi satan GTA 5, Rockstar’ın kasasını doldurmaya devam ediyor. SteamDB verileri ile hazırlanan listenin tamamı şöyle:

Steam Haftanın En Çok Satanları

 1. Steam Deck
 2. Stray
 3. Digimon Survive
 4. No Man’s Sky
 5. Marvel’s Spider-Man Remastered
 6. Valve Index VR Kit
 7. Elden Ring
 8. Red Dead Redemption 2
 9. Raft
 10. GTA 5

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.