Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Deck Uyumlu Oyunları 4000’i Aştı

Tam 4.000 oyun Doğrulanmış veya Oynanabilir olarak işaretlendiğinden, Steam Deck yeni bir dönüm noktasına ulaştı.

Steam Deck‘in kitaplığında artık 4.000’den fazla Doğrulanmış ve Oynanabilir oyun var, yani kütüphanenizdeki birçok oyunu elde taşınır cihazınıza güvenle yükleyebilirsiniz. Rozeti olmayan oyunlar da Valve’ın taşınabilir cihazında çalışabilse de herhangi bir garantisi yok.

Gamingonlinux tarafından bildirildiği üzere Steam Deck onaylı rozeti artık 1.867 oyunda mevcut ve 2.140 ek oyun oynanabilir olarak sınıflandırıldı. Yine, bu oyunlara bağlı kalmanıza gerek yok çünkü “desteklenmeyen” oyunları da kendiniz test edebilirsiniz. Elbette, dosyalarla uğraşmanız veya tuhaflıklara katlanmanız gerekebilir ancak sorunsuz da oynayabilirsiniz.

Steam Deck Uyumlu Oyunları

Steam Deck

Steam Deck’in kütüphanesi, Doğrulanmış ve Oynanabilir oyunların sayısı Nisan’dan bu yana ikiye katlandı. Sadece eski oyunlardan ziyade aynı zamanda fütüristik kedi macerası Stray gibi yeni oyunlarda Doğrulanmış rozetlerini aldı. Bununla birlikte, sistem kusursuz değil ve onaylanan oyunlarda da her zaman hata bulma şansınız mevcut ancak minimum düzeyde.

Valve’ın Steam Deck’i hala yeni bir cihaz ve ön sipariş sürecinde. Oyun mağazası devi kısa süre önce mini makineyi daha fazla kişiye ulaştırmak için gönderileri ikiye katladığını açıkladı ancak daha önce duyurulan bağlantı istasyonundan hala bir işaret yok.

Valve, cihazın performansının daha sıcak koşullarda düşebileceğini söylediğinden, oyun uyumluluğu şuan tek sorun değil. Başka bir deyişle, şık parlama önleyici versiyonuna sahip olsanız bile, Deck’i şezlongda oynamaktan kaçınmak isteyebilirsiniz. Yoksa cihazı aşırı ısınarak elinizde kalabilir, bizden söylemesi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.