Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’de Geçtiğimiz Haftanın En Çok Satanları

Steam'de geçtiğimiz haftanın en çok satanları belli oldu. Valve'ın taşınabilir el konsolu Steam Deck zirveye çıkarken, onu sırasıyla V Rising ve Elden Ring izledi. Tam liste haberimizde.

Her pazartesi olduğu gibi bugün de Steam çok satanlar listesi ile karşınızdayız. Bildiğiniz gibi Sony’nin yeni State of Play sunumu nedeniyle hareketli bir haftayı geride bıraktık. Gözümüz kulağımız 2022’de çıkacak oyunlarda olmasına rağmen, halihazırda piyasada bulunan yapımlar da önemli satışlar yapmayı sürdürüyor.

Peki, geçtiğimiz hafta Steam’de çok satanlar neler oldu? 30 Mayıs – 5 Haziran haftasının lideri, Steam Deck oluyor. Her geçen gün daha fazla oyunu destekleyen Valve’ın taşınabilir el konsolu, ilgi görmeye devam ediyor.

Zirve Steam Deck’in

steam çok satanlar

İkinci sırada, son dönemin en popüler oyunlarından V Rising var. İsveçli Stunlock stüdyosunun açık dünya vampir oyunu, yaşattığı deneyimine kıyasla son derece makul satış fiyatı ile çok satanlar listesinde ilk sırayı zorlamaya devam ediyor.

Üçte, FromSoftware’ın rekortmen RPG’si Elden Ring bulunurken, onu dördüncü ve beşinci sırada yer alan Valve Index VR Kit ve Sea of Thieves takip ediyor. Altı yıllık bir oyun olmasına rağmen düzenli güncellemeler alan No Man’s Sky altıncı olurken, 2021’in en iyi oyunu seçilen It Takes Two, haftayı yedinci sırada tamamlıyor.

Steam çok satanlarda sıkça gördüğümüz yapımlardan FIFA 22, listeye sekizinci basamaktan giriş yapıyor. Son iki sıra ise en iddialı 2022 oyunlarından ikisi Sniper Elite 5 ve Stray’e ait. Bir kediyi yönlendireceğimiz Stray çıkış tarihi 19 Temmuz olarak açıklanmıştı. Oyunu şu anda 144 TL karşılığında ön sipariş verebilirsiniz. SteamDB tarafından aktarılan tam liste şöyle:

Steam Çok Satanlar (30 Mayıs – 5 Haziran)

v rising steam

 1. Steam Deck
 2. V Rising
 3. Elden Ring
 4. Valve Index VR Kit
 5. Sea of Thieves
 6. No Man’s Sky
 7. It Takes Two
 8. FIFA 22
 9. Sniper Elite 5
 10. Stray

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.